۱۴۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری هستند/
اعلام آخرین وضع رنگ‌بندی شهرها
۱۴۳ بیمار کرونایی در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری هستند/
اعلام آخرین وضع رنگ‌بندی شهرها

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴۳ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند. رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: در شبانه‌روز گذشته ۵۱ نفر با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، مهدی محمدی امروز در جمع اصحاب رسانه در خصوص آخرین اخبار کرونایی استان، اظهار داشت: در حال حاضر ۱۴۳ نفر در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: در شبانه‌روز گذشته ۵۱ نفر با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و ۵۱ نفر نیز پس از بهبودی ترخیص شده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین در این مدت ۱۶ بیمار بستری و ۷۸ بیمار سرپایی مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده‌اند.

وی با بیان اینکه طی شبانه‌روز گذشته موردی از فوت بر اثر ابتلا قطعی به کرونا در استان کرمانشاه ثبت نشده است، گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک‌هزار و ۴۹۴ نفر در استان کرمانشاه بر اثر ابتلای قطعی به بیماری کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

 محمدی در خصوص آخرین وضعیت رنگ‌بندی رسمی شهرستان‌های استان، خاطرنشان کرد: هشت شهرستان کرمانشاه، پاوه، کنگاور، سنقرو کلیایی، هرسین، اسلام‌آباد غرب، سرپل‌ذهاب و صحنه در وضعیت زرد قرار دارند.

وی اضافه کرد: شهرستان‌های ثلاث باباجانی، دالاهو، قصرشیرین، گیلانغرب، جوانرود و روانسر؛ ۶ شهرستان آبی استان هستند.

انتهای پیام/پ

 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیرانوند نمی‌تواند برابر گلاسکو رنجرز به میدان برود