آماده‌باش ۵۰۰ نیروی اورژانس در “چهارشنبه سوری” کرمانشاه/
فعلا ۲۰ “مصدوم” داشتیم!
آماده‌باش ۵۰۰ نیروی اورژانس در “چهارشنبه سوری” کرمانشاه/
فعلا ۲۰ “مصدوم” داشتیم!

ایسنا/کرمانشاه مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آماده باش ۵۰۰ نیروی اورژانس در شب چهارشبنبه سوری خبر داد. اکبر آزادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش موارد مصدومیت های ناشی از مواد محترقه پیش از شروع شب چهارشنبه سوری، گفت: متاسفانه آمارها تاکنون سیر افزایشی مصدومان […]

ایسنا/کرمانشاه مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از آماده باش ۵۰۰ نیروی اورژانس در شب چهارشبنبه سوری خبر داد.

اکبر آزادی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به افزایش موارد مصدومیت های ناشی از مواد محترقه پیش از شروع شب چهارشنبه سوری، گفت: متاسفانه آمارها تاکنون سیر افزایشی مصدومان در کشور و استان را نشان می دهد، با این حال امیدواریم امشب با همکاری مردم شب کم حادثه ای را پشت سربگذاریم.

وی افزود: متاسفانه از ابتدای اسفند تاکنون ۲۰ نفر در سطح استان بر اثر استفاده از مواد محترقه دچار آسیب شده اند که چهار نفر آنها به جراحی نیاز پیدا کرده اند.

آزادی گفت: با توجه به این شرایط و مطابق سالهای گذشته نیروهای اورژانس در این شب آماده باش هستند و امسال بیش از ۵۰۰ نیروی اورژانس در کرمانشاه آماده باش خواهند بود.

مدیر روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: امسال همچنین ۶۵ دستگاه آمبولانس به این موضوع اختصاص پیدا کرده است.

این مسئول گفت: با توجه به اینکه آمار مصدومان در شهرستان کرمانشاه همواره بیشتر است، خودروهای آمبولانس در هشت نقطه شهر که در سالهای گذشته مرکز تجمع بوده مستقر شده و به حالت آماده باش در آمده اند.

آزادی با اشاره به مصدومیت ۶۹ نفر در چهارشنبه سوری سال گذشته گفت: متاسفانه امسال به نظر می رسد آمارها سیر افزایشی پیدا کند، چرا که هنوز مراسم چهارشنبه سوری از راه نرسیده، از ابتدای اسفند تاکنون ۲۰ نفر مصدوم داشته ایم.

وی از والدین خواست در این شب حتما کنار فرزندان خود بوده و اجازه استفاده از مواد محترقه پرخطر را به آنها ندهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
موردی از کرونای انگلیسی در کرمانشاه مشاهده نشده است

این مسئول همچنین از مردم خواست تا در این شب به دلیل شرایط کرونا از برگزاری دورهمی و حضور در محل های شلوغ به طور جد خودداری کنند.

انتهای پیام