انفجار در منزل مسکونی سه کودک کرمانشاهی را راهی بیمارستان
کرد
انفجار در منزل مسکونی سه کودک کرمانشاهی را راهی بیمارستان
کرد

آتش‌پاد غلامرضا رضایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز ساعت ۱۵:۱۰ یک مورد انفجار منزل مسکونی در محله‌ای بالاتر از میدان جمهوری اسلامی پشت ترمینال راه کربلا به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گزارش شد. وی با بیان اینکه پرسنل آتش‌نشانی به سرعت خود را به محل […]

آتش‌پاد غلامرضا رضایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز ساعت ۱۵:۱۰ یک مورد انفجار منزل مسکونی در محله‌ای بالاتر از میدان جمهوری اسلامی پشت ترمینال راه کربلا به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گزارش شد.

وی با بیان اینکه پرسنل آتش‌نشانی به سرعت خود را به محل وقوع حادثه رساندند، افزود: متأسفانه در این انفجار سه کودک به صورت حاد مصدوم شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه امروز و در آستانه چهارشنبه سوری ۲ مورد انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی گزارش شده است، گفت: تاکنون در مجموع ۶ کودک راهی بیمارستان شده‌اند.

رضایی ادامه داد: با وجود تذکرات داده شده توسط نیروی انتظامی، اورژانس و آتش‌نشانی متأسفانه چنین حوادثی رخ داده که توجه بیشتر والدین نسبت به کودکان و نوجوانان را می‌طلبد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بستری‌های کرونا در کرمانشاه از مرز ۳۰۰ نفر گذشت