دستگیری ۲ سارق مأمور نما در کرمانشاه
دستگیری ۲ سارق مأمور نما در کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری ظهر امروز اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی در مورد حضور مشکوک افرادی تحت عنوان مأمور پلیس در شهرک نوکان شهر کرمانشاه که قصد سرقت از یک شهروند را داشتند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: با اعزام تیمی از مأموران انتظامی به شهرک […]

به گزارش خبرگزاری مهر، علیرضا دلیری ظهر امروز اظهار کرد: پس از اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی در مورد حضور مشکوک افرادی تحت عنوان مأمور پلیس در شهرک نوکان شهر کرمانشاه که قصد سرقت از یک شهروند را داشتند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: با اعزام تیمی از مأموران انتظامی به شهرک نوکان و در تحقیقات انجام شده مشخص شد یک دستگاه خودرو سمند با ۲ سرنشین که لباس نیروی انتظامی به تن و تجهیزات پلیسی در اختیار داشتند با ارائه حکم مأموریت جعلی، خود را مأمور پلیس معرفی و قصد سوار کردن یک نفر و سرقت گوشی تلفن همراه وی را داشته‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه تصریح کرد: این افراد با مقاومت فردی که قرار بودن مورد سرقت قرار گیرد و حضور همسایه‌ها در اجرای نقشه خود ناکام و متواری شدند، اما با اقدامات اطلاعاتی پلیسی مخفیگاه آن‌ها در شهرک تعاون شناسایی شد.

وی ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به دستگیری این افراد اقدام کردند.

دلیری از معرفی سارقان مأمور نما به دستگاه قضائی برای صدور احکام لازم خبر داد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مربی فولاد : میخواهیم با خاطره خوب و شیرین به ایران بازگردیم