آماده باش ۲۳۰ نیروی آتش نشان در کرمانشاه
آماده باش ۲۳۰ نیروی آتش نشان در کرمانشاه

۲۳۰ نیروی عملیاتی آتش نشان در کرمانشاه آماده‌ی مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه‌ آخر سال هستند. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،   رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمانشاه گفت: ۲۳۰ نیروی عملیاتی  با ۴۵ دستگاه خودرو امداد و نجات و اطفاء حریق آماده ی مقابله با حوادث احتمالی […]

۲۳۰ نیروی عملیاتی آتش نشان در کرمانشاه آماده‌ی مقابله با حوادث احتمالی چهارشنبه‌ آخر سال هستند.

آماده باش ۲۳۰ نیروی آتش نشان در کرمانشاهبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ،   رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری  کرمانشاه گفت: ۲۳۰ نیروی عملیاتی  با ۴۵ دستگاه خودرو امداد و نجات و اطفاء حریق آماده ی مقابله با حوادث احتمالی هستند.

 

رضایی گفت: با توجه به تجربه سال‌های گذشته ، مردم و بویژه جوانان باید در کوچه ها و خیابان‌های کم عرض از آتش زدن   لاستیک و مواد آتش زا در کنار خودرو‌های پارک شده خودداری کنند.

 

وی گفت:  پارسال در  چهارشنبه آخر سال ۱۳ موردآتش سوزی به وقوع پیوست.

 

۲۰ مورد سوختگی از ابتدای اسفندماه تاکنون در کرمانشاه

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه علت این سوختگی‌ها را استفاده از مواد آتش زا اعلام کرد و گفت : از این تعداد ۴ مورد با سوختگی شدید و قطع عضو همراه بوده است.

 

دکتر رفیعی افزود: بیشترین حوادث چهارشنبه سوری معمولا در گروه سنی ۲۰ تا ۱۱ سال اتفاق افتاده است. 

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه مردم در صورت بروز هرگونه آتش سوزی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۵ و بروز هرگونه سوختگی را با شماره تلفن ۱۱۵ در میان بگذارند گفت: پارسال در چهارشنبه اخر سال ۶۹ نفر دچار سوختگی شدند.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نظامیان صهیونیست ده‌ها فلسطینی را با حمله به شمال کرانه باختری زخمی کردند