پرتاب نارنجک به سمت پلیس در تهران / ۲۵ نفر در چهارشنبه سوری ۹۹ دستگیر شدند
پرتاب نارنجک به سمت پلیس در تهران / ۲۵ نفر در چهارشنبه سوری ۹۹ دستگیر شدند

جانشین رئیس پلیس تهران از مصدومیت مامور ناجا بر اثر پرتاب ترقه خبر داد و گفت: مامور پلیس از ناحیه چشم آسیب دید و به  بیمارستان  منتقل شد. سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت در خصوص آخرین وضعیت پایتخت و آمار مصدومان و دستگیری‌ ها اظهار داشت: تا این لحظه حدود ۴ هزار تماس […]

جانشین رئیس پلیس تهران از مصدومیت مامور ناجا بر اثر پرتاب ترقه خبر داد و گفت: مامور پلیس از ناحیه چشم آسیب دید و به  بیمارستان  منتقل شد.

سردار حمید هداوند جانشین رئیس پلیس پایتخت در خصوص آخرین وضعیت پایتخت و آمار مصدومان و دستگیری‌ ها اظهار داشت: تا این لحظه حدود ۴ هزار تماس تلفنی با سامانه ۱۱۰ برقرار شده که نسبت به سال قبل ۸ درصد کاهش داشته است.

 

به گزارش فرتاک نیوز، جانشین رئیس پلیس پایتخت با بیان این که مناطق سلسبیل، رودکی، شرق، شمال شرق و جنوب شرق تهران بیشترین شدت انفجارات را داشته‌اند گفت: تا این لحظه ۲۵ نفر هنجارشکن در ارتباط با مواد محترقه شناسایی و دستگیر شدند.

سردار هداوند  در این خصوص که آیا ماموران ناجا دچار  مصدومیت  شده اند یا خیر؛ اعلام کرد: یکی از ماموران ناجا در منطقه باقرآباد بر اثر پرتاب ترقه به چشمش آسیب دید و به مرکز درمانی منتقل شد.

وی با بیان این مطلب که خوشبختانه در تهران تا این لحظه مورد فوتی نداشتیم از قطع عضو دست راست یکی از مصدومان خبر داد.