برای تنظیم بازار شب عید به ۴۰۰ تن مرغ گرم نیازمندیم
برای تنظیم بازار شب عید به ۴۰۰ تن مرغ گرم نیازمندیم

محسن دارابی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کالاهای اساسی در استان کرمانشاه به اندازه نیاز وجود دارد اما با توجه به نزدیکی روزهای پایانی سال تقاضا برای کالاهای اساسی افزایش یافته است. وی افزود: در موضوع تأمین گوشت مرغ در هفته جاری با نظارت بر واحدهای کشتارگاهی چرخه توزیع […]

محسن دارابی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کالاهای اساسی در استان کرمانشاه به اندازه نیاز وجود دارد اما با توجه به نزدیکی روزهای پایانی سال تقاضا برای کالاهای اساسی افزایش یافته است.

وی افزود: در موضوع تأمین گوشت مرغ در هفته جاری با نظارت بر واحدهای کشتارگاهی چرخه توزیع گوشت مرغ بهتر شده اما به دلیل حجم تقاضا بازار با مشکلاتی مواجه هستیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تصریح کرد: برای تنظیم بازار در روزهای پایانی سال روزانه به ۲۰۰ تن گوشت مرغ نیازمندیم که جهاد کشاورزی تأمین آن را بر عهده گرفته است و همچنین در حال تأمین ۲۰۰ تن مرغ منجمد برای عرضه به بازار هستیم.

دارابی تاکید کرد: قیمت مصوب مرغ ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان است و با متخلفان در واحدهای کشتارگاهی و خرد فروشی برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به توزیع ۷۵۰ تن میوه شب عید در استان کرمانشاه بیان کرد: ۵۰۰ تن پرتغال و ۲۵۰ تن سیب درختی با قیمت ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان و ۹ هزار و ۵۰۰ تومان در حال عرضه به بازار است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: همچنین سه هزار تن شکر و یک هزار و ۴۰۰ تن روغن تاکنون به بازار عرضه شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اتفاق عجیب در استقلال ؛ چه کسی دنبال برکناری محمود فکری است؟