مراسم بزرگداشت شهدای آزادسازی پادگان سنندج در کرمانشاه
برگزار شد
مراسم بزرگداشت شهدای آزادسازی پادگان سنندج در کرمانشاه
برگزار شد

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه آزادسازی پادگان لشکر سنندج در مسجد پیامبر اعظم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد. در این مراسم سردار مدافع حرم صادق اشک تلخ به روایتگری جریان این عملیات مهم تاریخی که از افتخارات جوانان انقلابی خطه غرب در تاریخ است پرداخت و از مراقبت‌های این شهدا […]

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر امروز مراسم بزرگداشت سالگرد حماسه آزادسازی پادگان لشکر سنندج در مسجد پیامبر اعظم (ص) استان کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم سردار مدافع حرم صادق اشک تلخ به روایتگری جریان این عملیات مهم تاریخی که از افتخارات جوانان انقلابی خطه غرب در تاریخ است پرداخت و از مراقبت‌های این شهدا در خودسازی نکاتی بیان کرد.

در ادامه سعید بهشتی‌راد فرمانده سپاه ناحیه کرمانشاه با برشمردن اهمیت بزرگداشت این شهدا بر تکالیف پیش رو برای دنباله‌روی راه شهدا و معیارهای انتخاب اصلح نکاتی بیان کرد.

در عملیات تاریخی آزادسازی پادگان سنندج که در آخرین روزهای اسفند ۵۷ اتفاق افتاد، سرداران شهید حسین و امیر اشک تلخ و امیرمنصور شاه‌رضایی به شهادت رسیدند.

مقام معظم رهبری شهدای این حماسه را جز افتخارات شهدای نام‌آور کرمانشاه برشمرده و در سه دیدار پیاپی در سفر کرمانشاه بر اهمیت این عملیات تاریخی تاکید کردند که این اقدام به موقع نقطه برجسته‌ای بوده که نباید مغفول بماند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
فوری/علت فوت آزاده نامداری مشخص شد