مراکز اهدای خون در تعطیلات نوروزی آماده پذیرش اهداکنندگان
هستند
مراکز اهدای خون در تعطیلات نوروزی آماده پذیرش اهداکنندگان
هستند

پژمان صالحی فر بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیاز به خون و فراورده‌های آن یک نیاز ضروری است زیرا نمی‌شود خون را به هیچ روشی تولید کرد و بیماران زیادی مانند بیماران سرطانی در استان کرمانشاه نیازمند فراورده‌های خونی هستند. وی افزود: عمر فراورده‌های خونی همچون پلاکت سه روز […]

پژمان صالحی فر بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: نیاز به خون و فراورده‌های آن یک نیاز ضروری است زیرا نمی‌شود خون را به هیچ روشی تولید کرد و بیماران زیادی مانند بیماران سرطانی در استان کرمانشاه نیازمند فراورده‌های خونی هستند.

وی افزود: عمر فراورده‌های خونی همچون پلاکت سه روز است و با توجه به تعطیلی ۱۳ روزه ایام نوروز، امیدواریم با کمک مردم و اهدای خون آنان در تعطیلات نوروزی با مشکلی در تأمین فراورده‌های خونی مراکز درمانی با مشکل مواجه نشویم.

مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه تصریح کرد: از روز اول فروردین سال ۱۴۰۰ مراکز اهدای خون آماده پذیرش افراد برای اهدای خون هستند.

صالحی فر با توجه به فرارسیدن اعیاد شعبان به خصوص میلاد امام زمان (عج) و حضرت علی اکبر (ع)، بیان کرد: از مردم، به‌ویژه جوانان درخواست می‌کنیم برای نذر خون به مراکز اهدای خون در ایام تعطیلات مراجعه کنند.