دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش با خانواده‌های دو شهید
کرمانشاهی
دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش با خانواده‌های دو شهید
کرمانشاهی

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش عصر امروز با خانواده‌های شهید حسین ادبیان و شهید مدافع حرم حمزه کاظمی از شهدای والامقام استان کرمانشاه دیدار کرد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دیدار با خانواده سرلشکر شهید حسین ادبیان اظهار داشت: خانواده‌های شهدا چشم و چراغ ما هستند […]

امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش عصر امروز با خانواده‌های شهید حسین ادبیان و شهید مدافع حرم حمزه کاظمی از شهدای والامقام استان کرمانشاه دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در دیدار با خانواده سرلشکر شهید حسین ادبیان اظهار دیدار فرمانده نیروی زمینی ارتش با خانواده‌های دو شهید کرمانشاهیداشت: خانواده‌های شهدا چشم و چراغ ما هستند و همه مسئولان و ملت شریف ایران همواره باید خود را وامدار خانواده‌های معظم شهدا بدانند.

وی افزود:شهدای عزیز ما ستاره‌های تابناکی هستند که در آسمان مقدس جمهوری اسلامی می‌درخشند تا ما به بی راهه نرویم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: ارتش و سپاه یک لشکر الهی هستند که در رکاب ولی فقیه از جمهوری اسلامی دفاع می‌کنند.

امیر حیدری همچنین در دیدار با خانواده شهید مدافع حرم حمزه کاظمی گفت: خدا را شاکریم در مملکتی زندگی می‌کنیم که لیاقت بهره مندی از نعمت ولایت نصیب ما شده و این مملکت معطر به عطر شهداست.

وی به مقام شهدای مدافع حرم اشاره کرد و افزود: شهدای مدافع حرم یک سابقه و پرونده جدید از مظلومیت در دفاع و شهادت هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اظهار داشت: شهدای مدافع حرم قطعاً عزیزانی هستند که دل‌های پاک آنها بیشتر از آحاد جامعه در گرو ولایتمداری و دفاع از حریم آل الله(ع) بوده است و یک جنگی را در کمال مظلومیت و گمنامی پذیرفتند که حتی خانواده آنها اطلاع دقیقی ندارند عزیزانشان به چه صورت به شهادت رسیده اند.

امیر حیدری گفت: امروز سعادتی شد تا خدمت خانواده‌های معظم دو شهید از نیرو‌های ارتش و سپاه برسیم تا نشان دهیم همواره خدمت این خانواده‌ها ارادت داریم و وامدار آن‌ها هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اینفوگرافیک / روند کرونا در ایران، از ۲۸ بهمن تا ۲۸اسفند

در این دیدار‌ها سردار ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم(ص) کرمانشاه و امیر آریان فر فرمانده قرارگاه منطقه‌ای غرب ارتش، فرمانده نیروی زمینی ارتش را همراهی می‌کردند.

شهید حسین ادبیان دوم اردیبهشت سال۱۳۶۰ در ارتفاعات بازی دراز جاویدالاثر شد و پیکر مطهرش پس از ۳۸سال در سال۹۸ به میهن اسلامی بازگردانده شد.

شهید مدافع حرم حمزه کاظمی نیز در ۲۵بهمن ماه ۱۳۹۵ در منطقه حلب سوریه به شهادت رسید.

استان کرمانشاه در ۸سال دفاع مقدس ۹هزار و ۸۰۰شهید تقدیم نظام و انقلاب کرده است.