۲۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان سرپل ذهاب توزیع شد
۲۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان سرپل ذهاب توزیع شد

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت سال نو و همزمان با اعیاد شعبانیه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی به همت بنیاد علوی و با همکاری قرارگاه جهادی جاوید الاثر متوسلیان در بین نیازمندان شهرستان سرپل‌ذهاب توزیع شد. در حاشیه برنامه توزیع این بسته‌های معیشتی حجت الاسلام فاطمی نسب اظهار کرد: پنجمین […]

به گزارش خبرنگار مهر، به مناسبت سال نو و همزمان با اعیاد شعبانیه بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ بسته کمک معیشتی به همت بنیاد علوی و با همکاری قرارگاه جهادی جاوید الاثر متوسلیان در بین نیازمندان شهرستان سرپل‌ذهاب توزیع شد.

در حاشیه برنامه توزیع این بسته‌های معیشتی حجت الاسلام فاطمی نسب اظهار کرد: پنجمین مرحله از کمک‌های مومنانه نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی با همکاری و شناسایی قرارگاه جهادی جاوید الاثر متوسلیان در شهرستان سرپل ذهاب توزیع شد.

وی افزود: تاکنون توسط این نهاد بیش از ۶ هزار بسته کمک معیشتی و چهار هزار و ۵۰۰ کارت هدیه نقدی در بین خانواده‌های نیازمند و اقشاری که از بیماری کرونا آسیب دیده‌اند، توزیع شده است.

وی خاطرنشان کرد: نهاد پیشرفت و آبادانی بنیاد علوی و نیروهای ارزشی و انقلابی در شهرستان سرپل ذهاب منشأ خیر و برکات بسیاری شده و در عرصه‌های مختلف گام‌های بزرگ و مؤثری را برداشته‌اند.