قاتل جوان ۳۵ ساله کرمانشاهی دستگیر شد
قاتل جوان ۳۵ ساله کرمانشاهی دستگیر شد

محمدرضا آمویی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وقوع یک فقره قتل در شهر کرمانشاه اظهار کرد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری ۳۸ ساله در یکی از نقاط حاشیه‌ای کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند. وی با […]

محمدرضا آمویی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وقوع یک فقره قتل در شهر کرمانشاه اظهار کرد: کاراگاهان با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل فراری ۳۸ ساله در یکی از نقاط حاشیه‌ای کرمانشاه شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب قتل اعتراف کرده است، افزود: قاتل چندی پیش با مقتول ۳۵ ساله در یک مراسم عروسی درگیری لفظی پیدا کرده و از او زخم زبان شنیده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: فرد قاتل در ادامه اعترافات خود عنوان کرده که پس از ترک عروسی و از آن جایی که کینه مقتول را به دل گرفته بود با مراجعه به منزل و برداشتن یک قبضه سلاح کلاشینکف به نزدیکی منزل این شخص رفته و به محض مشاهده، وی را به رگبار بسته و متواری شده است.

وی با اشاره به کشف اسلحه قاتل ادامه داد: پس از معرفی قاتل دستگیر شده به مرجع قضائی و صدور حکم بازداشت، این شخص برای تکمیل تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفته است.

آمویی خاطرنشان کرد: افزایش سعه صدر و قدرت تحمل می‌تواند از وقوع بسیاری از حوادث ناگوار جلوگیری کند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دوماسک جراحی بزنیم؟