برگزاری دورهمی‌ها منجر به قرمز شدن وضعیت سرپل ذهاب می
شود
برگزاری دورهمی‌ها منجر به قرمز شدن وضعیت سرپل ذهاب می
شود

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، نورالدین فرزادی پور گفت:  از مردم می‌خواهیم که به توصیه‌های بهداشتی توجه کنند، چون اکنون وضعیت شهرستان از لحاظ ابتلا به ویروس کرونا زرد است و مدیریت این وضعیت و آبی شدن شهرستان نیاز به همراهی و همدلی همه مردم دارد. او اظهار داشت: ستاد کرونا […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، نورالدین فرزادی پور گفت:  از مردم می‌خواهیم که به توصیه‌های بهداشتی توجه کنند، چون اکنون وضعیت شهرستان از لحاظ ابتلا به ویروس کرونا زرد است و مدیریت این وضعیت و آبی شدن شهرستان نیاز به همراهی و همدلی همه مردم دارد.

او اظهار داشت: ستاد کرونا در شهرستان سرپل ذهاب در اسفندماه تصمیم‌هایی را برای مقابله با ویروس کرونا اتخاذ کرد که مردم آیین‌های تجمعی جمعه غریبان و جمعه آخر سال را برگزار نکنند و در این خصوص نیز اطلاع رسانی از طریق رسانه‌ها انجام شد و شرایطی پیش آمد که کمترین ازدحام را با مدیریت و همراهی مردم داشته باشیم.

فرماندار سرپل ذهاب گفت: همچنین نظارت لازم توسط صنعت، معدن و تجارت بر بازار شهرستان و مدیریت کردن خرید‌های نوروزی مردم نیز صورت گرفت.

فرزادی پور گفت: اکنون نیز با شروع تعطیلات نوروزی مسافران نوروزی تهدیدی برای سلامت مردم است و با وجود احترامی که به مهمانان نوروزی داریم و بحث مهمان نوازی مردم شهرستان، اما اکنون شرایط مناسبی برای برگزاری دورهمی‌های خانوادگی نیست و از همه مردم می‌خواهیم که دید و بازدید‌ها را به بعد موکول کنند.

او اضافه کرد: با وجود طبیعت خوب و جذابیت‌ها و پتانسیل‌های بخش گردشگری در شهرستان فرصت برای طبیعت گردی بسیار است و مردم باید آن را به زمان دیگری موکول کنند.

او ادامه داد: ۲ مورد کرونایی جهش یافته انگلیسی در شهرستان سرپل ذهاب داشتیم که اهل استان ایلام بودند و در محل کارگاهی در شهرستان فعالیت می‌کردند که اقدامات درمانی برای این افراد انجام و کارگاه قرنطینه شد و تا کنون همین ۲ مورد را داشته ایم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حواشی جشن قهرمانی زنیت با حضور سردار آزمون + فیلم

انتهای پیام/ز