برد شیرین تیم ستارگان کرمانشاه در هفته دوم لیگ دسته سوم
فوتبال کشور
برد شیرین تیم ستارگان کرمانشاه در هفته دوم لیگ دسته سوم
فوتبال کشور

به گزارش خبرگزاری فارس  از کرمانشاه، تیم ستارگان کرمانشاه در هفته دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور به مصاف تیم شهدای ایل بهمئی رفت. زردپوشان کرمانشاهی در حالی که نیمه نخست با یک گل از رقیب خود عقب افتادند در نیمه دوم با یک کامبک دیدنی سه بر یک رقیب خود را شکست داده […]

به گزارش خبرگزاری فارس  از کرمانشاه، تیم ستارگان کرمانشاه در هفته دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال کشور به مصاف تیم شهدای ایل بهمئی رفت.

زردپوشان کرمانشاهی در حالی که نیمه نخست با یک گل از رقیب خود عقب افتادند در نیمه دوم با یک کامبک دیدنی سه بر یک رقیب خود را شکست داده اولین سه امتیاز خود را کسب کردند.

در نیمه نخست بازیکنان ستارگان آنقدر در ضربات آخر کم‌دقت بودند که قانون نانوشته فوتبال آن‌ها را تنبیه کرد و در دقیقه دوم وقت‌های اضافه روی اشتباهات سریالی بازیکنان خط میانی فرصت باد آورده‌ای در اختیار مهاجم فرصت‌طلب ایل‌بهمیٔی قرار گرفت و توپ را با تور دروازه آشنا کرد.

نیمه دوم با حملات دامنه‌دار ستارگان همراه بود و سهراب الماسی با پاس زیبای فرشاد مرادی بازی را به تساوی کشاند.

این گل انگیزه تیم کرمانشاهی را افزایش داد و گل دوم را بازهم سهراب الماسی و این‌بار از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند.

در ادامه تعویض‌های باهوش طهمورثی تیم حریف را تحت فشار قرار داد و محمد(شهاب)محمدی تعویض طلایی لقب گرفت و با  پاس زیبای محمد ملکی و یک فرار زیبا دروازه‌بان شهدای ایل بهمیٔی را هم جا گذاشت و گل سوم را به ثمر رساند.

ستارگان با این برد به رده چهارم صعود کرد و بیش از پیش به آینده امیدوار شد.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
350 نفر از سالمندان و مددجویان بهزیستی کرمانشاه مشمول دریافتواکسن کرونا هستند