مرگ یک کوهنورد در جم
مرگ یک کوهنورد در جم

احمد یزدانی عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: امروز با تماس از سوی افراد محلی با مرکز فوریت‌های جمعیت هلال احمر مبنی بر سقوط فردی در کوه‌های روستای تنگمان و جمال آباد بلافاصله نزدیک‌ترین تیم امداد و نجات از خانه هلال شهر انارستان به محل حادثه اعزام شدند. رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم توضیح […]

احمد یزدانی عصر امروز در جمع خبرنگاران گفت: امروز با تماس از سوی افراد محلی با مرکز فوریت‌های جمعیت هلال احمر مبنی بر سقوط فردی در کوه‌های روستای تنگمان و جمال آباد بلافاصله نزدیک‌ترین تیم امداد و نجات از خانه هلال شهر انارستان به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جم توضیح داد: در این حادثه که مصدوم قبل از رسیدن نیرو‌های امدادی فوت کرده بود، به پایین کوه منتقل شد؛ این فرد که مردی حدود ۵۰ ساله بود به همراه گروهی جهت فعالیت کوهنوردی و تفریح صبح امروز به کوه رفته بودند که منجر به این حادثه تلخ شد.

وی ضمن ابراز تاسف و تسلیت به این خانواده جان باخته گفت: همواره فعالیت‌های کوهنوردی در اثر یک غفلت کوچک می‌تواند حادثه بیافریند انتخاب مسیر درست، راهنما و ابزار و امکانات لازم از ضروریات کوهنوردی است که امید است در آینده شاهد چنین اتفاقات تلخ و ناگواری نباشیم.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هر ساله 10 هزار اصله نهال در دانشگاه رازی کاشتهمی‌شود