روسیه؛کشوری که در جام ملت‌ها تماشاگر دارد
روسیه؛کشوری که در جام ملت‌ها تماشاگر دارد

کمیته برگزاری یورو ۲۰۲۰ و مقام‌های محلی سن‌پترزبورگ برای حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در ورزشگاه به توافق رسیدند. آلکسی سوروخین، مدیر کمیته برگزاری یورو ۲۰۲۰ در این مورد گفت: نگاه خوش‌بینانه‌ای به سازماندهی این رقابت‌ها در سن‌پترزبورگ داریم و ۵۰ درصد ظرفیت ورزشگاه گاز پروم سن پترزبورگ را به حضور تماشاگران اختصاص دادیم. به گزارش […]

کمیته برگزاری یورو ۲۰۲۰ و مقام‌های محلی سن‌پترزبورگ برای حضور ۵۰ درصدی تماشاگران در ورزشگاه به توافق رسیدند.

آلکسی سوروخین، مدیر کمیته برگزاری یورو ۲۰۲۰ در این مورد گفت: نگاه خوش‌بینانه‌ای به سازماندهی این رقابت‌ها در سن‌پترزبورگ داریم و ۵۰ درصد ظرفیت ورزشگاه گاز پروم سن پترزبورگ را به حضور تماشاگران اختصاص دادیم.

به گزارش فرتاک نیوز،وی ادامه داد: در این موضوع از المپیک توکیو پیشی خواهیم گرفت و برای پذیرش تماشاگران خارجی برنامه‌ریزی می‌کنیم. این اطمینان در روسیه وجود دارد که رقابت‌های جام ملت‌های اروپا با رعایت تمامی قوانین و حداقل محدودیت‌های تعیین شده برگزار خواهند شد.

یورو ۲۰۲۰ قرار بود سال گذشته برگزار شود اما به دلیل شیوع کرونا یک سال به تعویق افتاد و قرار است خرداد ماه سال جاری با همان نام انجام شود. ۱۱ شهر از ۱۱ کشور ایتالیا، ایرلند، اسپانیا، انگلیس، رومانی، اسکاتلند، آذربایجان، روسیه، هلند، آلمان و دانمارک میزبان این مسابقات خواهند بود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نخودکار ۳ امتیاز را برای شاهین به ارمغان آورد