تحقق شعار سال نیازمند اتکا به توانمندی‌های داخلی است
تحقق شعار سال نیازمند اتکا به توانمندی‌های داخلی است

امام جمعه کرمانشاه لازمه تحقق شعار سال را اتکا به توانمندی‌های داخلی دانست. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در خطبه‌های نماز جمعه با تبریک میلاد منجی عالم بشریت، به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان […]

امام جمعه کرمانشاه لازمه تحقق شعار سال را اتکا به توانمندی‌های داخلی دانست.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان و امام‌جمعه کرمانشاه در خطبه‌هایتحقق شعار سال نیازمند اتکا به توانمندی‌های داخلی است نماز جمعه با تبریک میلاد منجی عالم بشریت، به پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب و شعار سال ۱۴۰۰ با عنوان «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی ها» اشاره کرد و گفت: احیاء شعار حمایت از تولید این پیام را دارد که ما باید روی پای خود بایستیم و با اتکا به توانمندی نیرو‌های داخلی تحریم‌ها را به فرصت تبدیل کنیم.

وی افزود: ما نگران تحریم‌ها نخواهیم بود و باید این دولت یا دولت بعدی به میدان بیایند و از توان جوان‌ها استفاده کنند، همان‌طور که مردم در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب در پویش کمک مؤمنانه از شهر‌ها و روستا‌ها پای کار آمدند.

خطیب جمعه کرمانشاه به ملاک‌های انتخاب رییس‌جمهور در انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: جهادی بودن، مردمی بودن، مدیریت قوی و کارآمد، مبارزه با فساد و استفاده از توان‌مندی‌های جوانان از مهم‌ترین این شاخصه‌ها است.

آیت الله علما با اشاره به ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی اظهار داشت: این روز، روز زنده شدن دوباره‌ی اسلام، احیای کلمه لا اله الا الله و برهم زدن توازن قدرت شرق و غرب به رهبری حضرت امام خمینی (ره) در دنیا بود کسی که شعارش نه شرقی نه غربی بلکه حاکمیت اسلام بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
اجرای۸۵۴ کیلومتر شبکه گذاری دراستان کرمانشاه در سال۹۹