۲۰ تن کود شیمیایی قاچاق در کرمانشاه کشف شد
۲۰ تن کود شیمیایی قاچاق در کرمانشاه کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار جمال سلمانی اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در مورد اینکه عده‌ای سودجو قصد انتقال مقدار زیادی کود شیمیایی قاچاق از یکی از استان‌های غربی به کشور عراق را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت. وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات گسترده […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار جمال سلمانی اظهار کرد: پس از اطلاع مأموران پلیس امنیت اقتصادی استان کرمانشاه در مورد اینکه عده‌ای سودجو قصد انتقال مقدار زیادی کود شیمیایی قاچاق از یکی از استان‌های غربی به کشور عراق را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام تحقیقات گسترده موفق به شناسایی محل تردد کامیون‌های حامل کود شیمیایی قاچاق در محور کرمانشاه-کامیاران شده و در حالی که مجوز قضائی را به همراه داشتند، نسبت به توقیف آن‌ها اقدام کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه بیان کرد: در بازرسی‌های انجام شده از کامیون‌های توقیفی ۲۰ تن کود شیمیایی قاچاق که طبق نظر کارشناسان ارزش آن‌ها به ۲ میلیارد ریال می‌رسید، کشف شد.

سلمانی به دستگیری ۲ نفر در این راستا و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی اشاره کرد و گفت: محموله قاچاق کشف شده به سازمان اموال تملیکی تحویل داده شد.

وی ادامه داد: مبارزه با پدیده قاچاق از مهمترین برنامه‌های پلیس استان کرمانشاه در سال جاری است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی طرح توسعه جامع مرز پرویزخان