وعده خداوند در ظهور امام زمان(عج) برقراری صلح و عدالت جهانی
است
وعده خداوند در ظهور امام زمان(عج) برقراری صلح و عدالت جهانی
است

حجت الاسلام یوسف احمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ضرورت همه ادیان الهی ظهور منجی حقیقی در آخرالزمان است و وعده خداوند و پیامبران بزرگ الهی در ظهور آن بزرگوار و برقراری صلح و عدالت در جهان است اما ظهور حضرت ولی عصر (عج) برای شیعیان امری خاص است. وی با […]

حجت الاسلام یوسف احمدی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: ضرورت همه ادیان الهی ظهور منجی حقیقی در آخرالزمان است و وعده خداوند و پیامبران بزرگ الهی در ظهور آن بزرگوار و برقراری صلح و عدالت در جهان است اما ظهور حضرت ولی عصر (عج) برای شیعیان امری خاص است.

وی با اشاره به اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا جشن‌های نیمه شعبان نسبت به سال‌های گذشته متفاوت برگزار خواهد شد، افزود: ظاهر شهرهای استان کرمانشاه باید با طاق نصرت‌ها و پرچم‌های حضرت ولیعصر (عج) مزین شود تا حال و هوای شهر برای جشن نیمه شعبان آماده گردد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: از شهرداران، هیئت‌های مذهبی، مساجد، تکایا و حسینیه‌ها، کانون‌های فرهنگی مساجد و مراکز قرآنی درخواست می‌کنیم در آذین بستن خیابان‌ها و معابر برای جشن نیمه شعبان کمک کنند.

احمدی خاطر نشان کرد: طاق نصرت یکی از نمادهای جشن نیمه شعبان و انتظار برای ظهور حضرت ولیعصر (عج) است که در شهرها برپا خواهد شد و این طاق نصرت‌ها با عکس شهدا همانند سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید ابومهدی المهندس، شهید فخری زاده مزین خواهند شد.

وی با بیان برگزاری جشن‌های نیمه شعبان در خیابان‌ها و مساجد بیان کرد: جشن‌های نیمه شعبان در مساجد و خیابان‌ها به صورت محدود و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله اجتماعی در استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: هیئت‌های مذهبی استان کرمانشاه از ابتدای شیوع کرونا چه در زمان گند زدایی خیابان‌ها و معابر و چه در زمان تولید ماسک و نهضت کمک‌های مومنانه بسیار خوش درخشیده‌اند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سیدجلال رافخایی به مستطیل سبز بازگشت

وی افزود: دعا برای تعجیل در ظهور امام زمان (عج) بسیار تأثیر گذار است و مردم در شب و روز نیمه شعبان با تضرع به درگاه الهی ظهور حضرت ولی عصر (عج) را از خداوند متعال طلب کنند.