جنجال بعد از استوری عجیب ستاره استقلال ؛ هافبک محبوب آبی ها جریمه می شود ؟
جنجال بعد از استوری عجیب ستاره استقلال ؛ هافبک محبوب آبی ها جریمه می شود ؟

در حالیکه بعد از تعطیلات سال نو تعداد زیادی از بازیکنان استقلال از جمله مهدی قایدی، رشید مظاهری، سیدحسین حسینی، عارف غلامی و بابک مرادی به ویروس کرونا مبتلا شدند، هواداران این تیم با انتقاد از بازیکنان خود، آنها را به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی متهم کردند. استقلال که چند روز دیگر و در […]

در حالیکه بعد از تعطیلات سال نو تعداد زیادی از بازیکنان استقلال از جمله مهدی قایدی، رشید مظاهری، سیدحسین حسینی، عارف غلامی و بابک مرادی به ویروس کرونا مبتلا شدند، هواداران این تیم با انتقاد از بازیکنان خود، آنها را به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی متهم کردند. استقلال که چند روز دیگر و در آستانه دیدار حساس باید به مصاف پیکان برود و حالا هر دو سنگربان خود را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار ندارد و اگر تا قبل از این دیدار تست های یکی از بین مظاهری یا حسینی منفی نشود، مشخص نیست فرهاد مجیدی برای این بازی از کدام گلر جوان خود استفاده می کند.

پس از مثبت شدن تست های ۵ بازیکن آبی پوش، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال، بعد از مثبت شدن تست کرونای تنی چند از بازیکنان و اعضای کادر فنی قوانین سختی را برای اعضای تیمش وضع کرده و در همین راستا طی روزهای گذشته کلیه بازیکنان و مربیان را از حضور در اماکن عمومی و افتتاحیه‌ها منع کرده است.

با این حال امروز داریوش شجاعیان استوری از خود در یک کلینیک کاشت مو منتشر کرد که این استوری با واکنش شدید در فضای مجازی همراه شد که چرا شجاعیان قوانین سختگیرانه کادرفنی را رعایت نکرده و حتی در تصویری که از خود منتشر کرده، ماسک به صورت ندارد. در حالیکه افزایش شمار مبتلایان به کرونا در استقلال باعث نگرانی شدید هواداران این تیم شده است، حضور داریوش شجاعیان در یک مکان عمومی آن هم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم استفاده از ماسک، با اعتراض هواداران در فضای مجازی همراه شد به نحوی که هافبک شیرازی استقلال در یک استوری دیگر، مجبور به واکنش شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه حوادث اخیر سیستان و بلوچستان رامحکوم کرد

او با انتشار یک استوری دیگر اعلام کرد که تصویر گرفته شده مربوط به دو ماه پیش است و از آنجایی که او از عملکرد این کلینیک کاشت مو رضایت داشته، به آنها قول داده است در تعطیلات نوروز برای این کلینیک تبلیغ کند و تصویر گرفته شده برای زمان گذشته است.