حضور دانش آموزان در مدارس کرمانشاه اختیاری است
حضور دانش آموزان در مدارس کرمانشاه اختیاری است

به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛ اظهار کرد: از مردم کرمانشاه به خاطر رعایت مناسب دستورالعمل‌ها در طرح هوشمند ممنوعیت و محدودیت‌های کرونایی بسیار سپاسگزاریم و شرایط خوب این ایام هم محصول این همکاری‌ها است. وی افزود: […]

به گزارش خبرگزاری مهر، هوشنگ بازوند در حاشیه نشست ستاد ملی کرونا که با حضور رئیس جمهور و به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد؛ اظهار کرد: از مردم کرمانشاه به خاطر رعایت مناسب دستورالعمل‌ها در طرح هوشمند ممنوعیت و محدودیت‌های کرونایی بسیار سپاسگزاریم و شرایط خوب این ایام هم محصول این همکاری‌ها است.

وی افزود: بر اساس آمار دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه متأسفانه آمار تست‌های مثبت کرونایی دوباره رو به افزایش است و اگر مردم رعایت نکنند بی گمان استان کرمانشاه گرفتار موج چهارم اپیدمی کرونا می‌شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: اگر وضعیت این بیماری در استان کرمانشاه حاد شود، مجبور هستیم برای حفظ سلامت مردم دوباره محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های کرونایی را برقرار کنیم و این شرایط به ضرر اقتصاد استان خواهد بود.

بازوند بیان کرد: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا حضور دانش آموزان در مدارس کاملاً اختیاری و هیچ اجباری در کار نیست و خانواده‌ها از این بابت نگرانی نداشته باشند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
گردوغبار نسبتاً رقیق در هوای کرمانشاه تا ظهر فردا ادامهخواهدداشت