عملیات اجرایی پیاده راه مدرس کرمانشاه اول بهمن شروع
می‌شود
عملیات اجرایی پیاده راه مدرس کرمانشاه اول بهمن شروع
می‌شود

شهردار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی پروژه پیاده راه خیابان مدرس کرمانشاه به عنوان بزرگترین پیاده راه کشور در نخستین روز از بهمن ماه سال جاری خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سعید طلوعی شهردار کرمانشاه در تشریح جزئیات اجرای طرح پیاده راه خیابان مدرس گفت: طرح پیاده راه سازی خیابان […]

شهردار کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی پروژه پیاده راه خیابان مدرس کرمانشاه به عنوان بزرگترین پیاده راه کشور در نخستین روز از بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سعید طلوعی شهردار کرمانشاه در تشریح جزئیات اجرای طرح پیاده راه خیابان مدرس عملیات اجرایی پیاده راه مدرس کرمانشاه اول بهمن شروع می‌شودگفت: طرح پیاده راه سازی خیابان مدرس در دو فاز، حد فاصل میدان آزادی تا چهار راه اجاق و چهار راه اجاق تا میدان انقلاب جمعاً به طول یک هزار و ۸۰۰ متر اجرا خواهد شد.

وی افزود: نخستین مرحله از عملیات اجرایی این پروژه، آماده سازی معبر مدرس و ساخت ایستگاه برای استفاده از اتوبوس‌های BRT است که ۶ ایستگاه در مسیر رفت به سمت چهار راه مدرس و ۶ ایستگاه در مسیر برگشت به سمت میدان آزادی احداث خواهد شد.

طلوعی خاطرنشان کرد: مساحت پیاده راه سازی که به صورت سنگ‌فرش اجرا می‌شود، در ضلع غربی چهار هزار و ۶۷۰ متر مربع و در ضلع شرقی ۵ هزار و ۸۰ مترمربع است که عرض مساحت پیاده راه سازی حد فاصله میدان آزادی تا چهار راه مدرس در ضلع غربی بین ۲.۴ تا ۳.۵ متر و در ضلع شرقی بین ۲.۷ تا ۳.۵ متر خواهد بود.

شهردار کرمانشاه اظهار داشت: در مرحله نخست این طرح، ممنوعیت تردد برای وسایل نقلیه شخصی و تاکسی اعلام می‌شود و عبور از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی صورت می‌گیرد.

طلوعی با توجه موفقیت پروژه پیاده‌راه پارکینگ شهرداری در کنترل ترافیک و ایجاد دسترسی بهتر مردم، از شهروندان کرمانشاهی خواست که با حمایت‌های معنوی خود در راستای تسریع در اجرای این پروژه شهرداری را یاری دهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نجات جوان ۲۶ ساله کرمانشاهی با عملیات راپل هوایی