تکلیف راه اندازی مرکز جامع سلول‌های بنیادی به کجا می
رسد؟
تکلیف راه اندازی مرکز جامع سلول‌های بنیادی به کجا می
رسد؟

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی دانشگاه یک مرکز بسیار مهم تحقیقاتی دانشگاه خواهد بود. او گفت : با راه اندازی این مرکز در کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ششمین دانشگاه دارای مرکز جامع سلول‌های […]

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مرادی رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی دانشگاه یک مرکز بسیار مهم تحقیقاتی دانشگاه خواهد بود.

او گفت : با راه اندازی این مرکز در کرمانشاه، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه ششمین دانشگاه دارای مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی کشور خواهد بود.

مرادی افزود : جهت فعالیت بهتر این مرکز باید از امکانات تمام بخش‌ها استفاده کنیم وتمام تلاش خود را برای راه اندازی و تجهیز این مرکز به کار می‌بندیم و امیدواریم با پیگیری‌های انجام شده توسط معاون تحقیقات به زودی شاهد راه اندازی این مرکز در استان باشیم.

خدا رحمی معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : اعضای هیات علمی آموزشی و پژوهشی دانشگاه پتانسیل فعالیت در مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی را دارند و باید از علم و تجربه آن‌ها در این مرکز استفاده شود.

او گفت : با بهره مندی از کارگروه‌های لازم و تدوین زیرساخت‌ها، ارکان و تشکیلات مورد نیاز مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی باز ساختی می‌توانیم شاهد فعالیت خوب و پیشرفت این مرکز باشیم .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش تقاضا برای خرید "گل" در آستانه روز مادر