سرما در راه است؛ آماده باشید/ برف و باران برای اکثر نقاط
استان کرمانشاه
سرما در راه است؛ آماده باشید/ برف و باران برای اکثر نقاط
استان کرمانشاه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد خسروی امروز در جمع اصحاب رسانه نوید از بارش برف و باران در اکثر نقاط استان داد و اظهار داشت: به دلیل استقرار سامانه ناپایدار بر جو منطقه بارش‌هایی را به ویژه برای نواحی اورامانات خواهیم داشت. وی ادامه داد: امروز در واقع بارش‌های در سطح استان به […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، محمد خسروی امروز در جمع اصحاب رسانه نوید از بارش برف و باران در اکثر نقاط استان داد و اظهار داشت: به دلیل استقرار سامانه ناپایدار بر جو منطقه بارش‌هایی را به ویژه برای نواحی اورامانات خواهیم داشت.

وی ادامه داد: امروز در واقع بارش‌های در سطح استان به شکل برف و باران غالبا به صورت پراکنده خواهد بود و از فردا، سه‌شنبه باران چندانی نداریم و داشتن مه صبحگاهی در برخی از نقاط دور از انتظار نیست.

مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: اما در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مجددا سامانه سردی جو منطقه را متاثر می‌کند و شاهد بارش برف و باران در اکثر نقاط استان خواهیم بود که عمده بارش به شکل برف خواهد بود و در نیمه غربی و نواحی شمال غرب استان مقدار بارندگی بیشتر خواهد بود.

وی اضافه کرد: برای پیشگیری از خسارات احتمالی به عموم مردم و مسئولان توصیه می‌شود از ترددهای غیرضروری و صعود به اتفاعات خودداری و احتیاط لازم را در رانندگی داشته باشند اگر بنا بر ضرورت سفر می‌کنند حتما زنجیره چرخ را داشته باشند چون در گردنه‌ها و نقاط سردسیر استان احتمال بارش برف و کاهش دید افقی وجود دارد

خسروی خاطرنشان کرد: بعد از عبور این امواج در واقع از اواخر وقت پنجشنبه به بعد تا روزهای جمعه و شنبه کاهش محسوس دمای هوا را در سطح استان خواهیم داشت.

وی در پایان، گفت: حداقل دمای امروز شهر کرمانشاه به ۲ درجه سانتی‌گراد زیر صفر رسیده و پیش‌بینی می‌شود حداکثر دمای هوای امروز به ۱۱ درجه سانتی‌گراد برسد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عزت اللهی به شهرداری آستارا پیوست(عکس)

انتهای پیام/پ