رئیس سابق دانشگاه رازی کرمانشاه درگذشت
رئیس سابق دانشگاه رازی کرمانشاه درگذشت

رئیس سابق دانشگاه رازی و عضو کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه‌های رازی و صنعتی کرمانشاه درگذشت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، دکتر «محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا» رئیس دانشگاه رازی  با صدور پیامی درگذشت دکتر عزت‌اله فرشادفر را تسلیت گفت. در متن این پیام آمده است: با کمال تأثر و تأسف با خبر شدیم که […]

رئیس سابق دانشگاه رازی و عضو کمیسیون دائمی هیات امنای دانشگاه‌های رازی و صنعتی کرمانشاه درگذشت.

رئیس سابق دانشگاه رازی کرمانشاه درگذشتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ، دکتر «محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا» رئیس دانشگاه رازی  با صدور پیامی درگذشت دکتر عزت‌اله فرشادفر را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: با کمال تأثر و تأسف با خبر شدیم که چهره محبوب و خدمتگزار صدیق جامعه علمی و رییس اسبق دانشگاه رازی، جناب آقای دکتر عزت‌اله فرشادفر به دیدار معبود شتافت.

بی‌شک ضایعه بزرگ درگذشت برادر ارزشمند، جناب آقای دکتر فرشادفر، استاد متعهد و انقلابی که جامعه علمی را داغدار نمود، جز با صبر بر مشیّت الهی و رضا به تقدیر او جبران نمی‌شود.

بدینوسیله این مصیبت وارده را به جامعه دانشگاهی استان، خانواده معظم و داغدار ایشان تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم و مراتب احترام و قدرشناسی خانواده بزرگ دانشگاه رازی را به پاس سال‌ها مجاهدت مستمر آن استاد فقید و فرزانه در مسیر خدمت به اعتلای اخلاق و علم و دانش در جامعه دانشگاهی کشور و استان، ابراز می‌دارم.

 بی‌شک التزام نظری و عملی شادروان دکتر فرشادفر به آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و کارنامه پرباری که از ایشان در سنگر علم و دانش به یادگار مانده است، ذخیره‌ای گرانبها برای آن استاد فقید و انقلابی در دیار باقی و زمینه‌ساز حشر با اولیاء و صالحان خواهد بود. 

اینجانب بار دیگر سوگمندانه برای آن شادروان غفران و رحمت الهی و برای بازماندگان صبر جزیل از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم و امیدوارم روح ایشان در جوار ارواح طیبه شهدا متنعّم باشد.

محمدابراهیم اعلمی‌آل‌آقا
رئیس دانشگاه رازی

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
توزیع غذای گرم بین مددجویان کمیته امدادروانسر به مناسبت ماهرمضان

گفتنی است :دکتر عزت‌اله فرشادفر استاد تمام گروه آموزشی مهندسی تولید و ژنتیک گیاهی و عضو هیأت أمنای دانشگاه‌های رازی و صنعتی کرمانشاه، سال‌های متمادی تلاش‌های خستگی‌ناپذیر خود را در راه تعالی و توسعه علمی و تحقیقاتی مجموعه دانشگاه رازی صرف نمود.

ایشان همچنین از سال ۱۳۸۲ تا ۱۳۸۶ ریاست دانشگاه رازی را عهده‌دار بود و منشأ خدمات نیکو و ماندگار بسیار گردید.

استاد نمونه کشوری در دهه ۸۰، تالیف کتب و مقالات متعدد و تربیت صد‌ها دانش‌آموخته، گوشه‌ای از افتخارات شادروان دکتر عزت‌اله فرشادفر است.

نخستین رئیس صدا و سیمای مرکز کرمانشاه بعد از انقلاب و  رئیس بسیج اساتید استان کرمانشاه هم از دیگر سوابق مرحوم دکتر فرشادفر است.