آزادی گروگان ۸ساله در هرسین
آزادی گروگان ۸ساله در هرسین

فرمانده انتظامی کرمانشاه از آزادی دختربچه ۸ساله در هرسین ۲ساعت پس از گروگانگیری خبر داد. به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان گفت: حادثه گروگانگیری هرسین بعدازظهر امروز (۱۳ اردیبهشت) و به دنبال اختلافات مالی میان ۲خانواده رخ داد. وی افزود:ماموران پلیس امنیت عمومی هرسین پس از دریافت اطلاعات لازم اقدامات تخصصی […]

فرمانده انتظامی کرمانشاه از آزادی دختربچه ۸ساله در هرسین ۲ساعت پس از گروگانگیری خبر داد.

آزادی گروگان ۸ ساله  در هرسینبه گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کرمانشاه، سردار علی اکبر جاویدان گفت: حادثه گروگانگیری هرسین بعدازظهر امروز (۱۳ اردیبهشت) و به دنبال اختلافات مالی میان ۲خانواده رخ داد.

وی افزود:ماموران پلیس امنیت عمومی هرسین پس از دریافت اطلاعات لازم اقدامات تخصصی و تحقیقات گسترده خود را برای ردیابی افراد آدم ربا آغاز و دریافتند آنها دختر بچه ۸ساله را به شهر کرمانشاه منتقل کرده اند.

سردار جاویدان اظهار داشت: ماموران در گام بعدی موفق به شناسایی محل نگهداری دختر بچه ربوده شده شدند و به سرعت نسبت به آزادسازی وی اقدام کردند.

فرمانده انتظامی استان گفت: آدم رباها که متوجه عملیات گسترده پلیس برای نجات جان دختربچه شده بودند پیش از رسیدن پلیس محل اختفای گروگان خود را ترک و متواری شده بودند.

وی با اشاره به شناسایی ۳فرد آدم ربا، از تلاش برای دستگیری آنها خبر داد و گفت: مطمئنا این افراد در سریعترین زمان ممکن دستگیر و به سزای عمل خود خواهند رسید.

سردار جاویدان در پایان از مقابله جدی پلیس با هرگونه ناامنی در استان خبر داد و گفت: کرمانشاه جای امنی برای مجرمان نیست و بدون شک دیر یا زود تسلیم قانون خواهند شد.