روشن: بزرگترین مشکل استقلال بحث قراردادهاست/ جدایی کمالوند نباید تأثیرگذار باشد
روشن: بزرگترین مشکل استقلال بحث قراردادهاست/ جدایی کمالوند نباید تأثیرگذار باشد

حسن روشن درباره صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از صعود استقلال خیلی خوشحال شدیم و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد. هر چند توقعات را بالا بردند که شاید این مسئله در نهایت به ضرر تیم شود، چرا که استقلال در بحث دفاع ضعف‌های زیادی دارد […]

حسن روشن درباره صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: از صعود استقلال خیلی خوشحال شدیم و امیدوارم این موفقیت‌ها ادامه داشته باشد. هر چند توقعات را بالا بردند که شاید این مسئله در نهایت به ضرر تیم شود، چرا که استقلال در بحث دفاع ضعف‌های زیادی دارد و اگر با این روش بخواهد مقابل الهلال عربستان بازی کند، به مشکل می‌خورد.

وی در واکنش به نگرانی هواداران استقلال درباره بحث تمدید قرارداد بازیکنان و تقویت این تیم برای ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: هوادار حق دارد نگران باشد. از نظر من باز هم اتفاقات سال‌های اخیر تکرار می‌شود، چون به نحوی قرارداد نمی‌بندند که بازیکنان سه سال حداقل کنار هم باشند. بزرگترین مشکل استقلال همیشه بحث قراردادها بوده است. امروز برخی‌ها نگران رفتن مهدی قایدی هستند که البته حق هم دارند. به اعتقاد من اگر بحث کمیته فنی در باشگاه استقلال جدی بود و روی آکادمی‌ها نظارت ویژه می‌شد، با رفتن هر بازیکنی، مشکل ایجاد نمی‌شد. می‌توانستیم بگوییم اگر قایدی رفت سه بازیکن در حد قایدی در آکادمی داریم و نگران نباشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره جدایی فراز کمالوند و تأثیر این جدایی گفت: جدایی کمالوند از کادر فنی استقلال نباید تأثیر بگذارد. کمالوند آدم باهوشی است و یکی دو بار با من صحبت کرد که می‌خواهد به استقلال کمک کند. به او گفتم چون برای استقلال نیستی، امیدوارم نتیجه بگیرید، چون اگر نتیجه نگیرید، اذیت می‌شوید. کمالوند با نتایج خوب با استقلال خداحافظی کرد. قطعاً اگر استقلال از این به بعد نتیجه نگیرد، صحبت‌هایی مطرح می‌شود که نبود کمالوند تأثیرگذار بوده است، اما من اعتقاد دارم خوب یا بد نباید جدایی کمالوند روی عملکرد تیم تأثیر بگذارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سمینار ائمه جمعه اهل سنت کرمانشاه برگزار شد

روشن در خاتمه خاطرنشان کرد: فرهاد مجیدی به نسبت قبل کار خوبی کرد و دور و برش را پر کرد و مشورت گرفت. دفعات قبلی صحبت‌هایی از او در تیم فوتبال امید و استقلال می‌شنیدم که متعجب می‌شدم. مجیدی باید بیشتر در صحبت کردنش احتیاط کند.