هری کین بهترین گل خود را انتخاب کرد
هری کین بهترین گل خود را انتخاب کرد

هری کین، ستاره گلزن تاتنهام در مسیر تبدیل شدن به یکی از بهترین گلزنان تاریخ لیگ برتر است و البته حدود ۱۰۰ گل با آلن شیرر برای رسیدن به این عنوان بزرگ فاصله دارد. حالا هری کین گل خود در دربی سال ۲۰۱۶ لندن مقابل آرسنال را به عنوان بهترین گل از بین ۱۵۰ گل […]

هری کین، ستاره گلزن تاتنهام در مسیر تبدیل شدن به یکی از بهترین گلزنان تاریخ لیگ برتر است و البته حدود ۱۰۰ گل با آلن شیرر برای رسیدن به این عنوان بزرگ فاصله دارد. حالا هری کین گل خود در دربی سال ۲۰۱۶ لندن مقابل آرسنال را به عنوان بهترین گل از بین ۱۵۰ گل اولش در لیگ برتر انتخاب کرد. هری کین در نوامبر سال ۲۰۲۰ مقابل وست بروم به رکورد ۱۵۰ گل رسید و از آن زمان به بعد تعداد گل های خود را به ۱۶۴ تا نیز افزایش داده است.

هری کین در مصاحبه با وب سایت رسمی لیگ برتر گفت: “ما تازه گل تساوی را زده بودیم و جو استادیوم بسیار پرشور بود. گل شگفت انگیزی به ثمر رساندم و آن ضربه یکی از بهترین گل های من از نظر فنی و لحظه ای واقعا خاص بود.”

هری کین همچنین در مورد اولین گل خود در لیگ برتر که در آوریل ۲۰۱۴ برابر ساندرلند به ثمر رسید نیز صحبت کرد. ستاره انگلیسی گفت: “آن دیدار اولین شروع من مقابل ساندرلند در استادیوم وایت هارت لین بود و فکر می کنم آن بازی دوشنبه شب برگزار شد. من از قرار گرفتن در ترکیب ثابت تاتنهام بسیار هیجان زده بودم و به یاد می آورم که کریستین اریکسن از سمت چپ توپی را به سمت بیرون ارسال کرد اینکه به من رسید و من نیز توپ را وارد دروازه کردم. این یک لحظه بزرگ برای من بود و رویای گلزنی در لیگ برتر به واقعیت تبدیل شده بود.”