اهتمام تربیت بدنی ارتش بر توسعه ورزش قهرمانی و
همگانی
اهتمام تربیت بدنی ارتش بر توسعه ورزش قهرمانی و
همگانی

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، جلسه هماهنگی انجمن ورزشی‌نویسان ایران شعبه کرمانشاه با مسئول تربیت بدنی قرارگاه ارتش در غرب کشور با هدف ایجاد تعامل و تفاهم فی‌مابین  برگزار شد. اعضای هیأت مدیره انجمن ورزش نویسان در این جلسه از حضور تیم نیروی زمینی ارتش در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری کشور […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، جلسه هماهنگی انجمن ورزشی‌نویسان ایران شعبه کرمانشاه با مسئول تربیت بدنی قرارگاه ارتش در غرب کشور با هدف ایجاد تعامل و تفاهم فی‌مابین  برگزار شد.

اعضای هیأت مدیره انجمن ورزش نویسان در این جلسه از حضور تیم نیروی زمینی ارتش در مسابقات لیگ برتر وزنه‌برداری کشور تشکر و قدردانی کرده و ادامه این حمایت‌ها از ورزش وزنه‌برداری را خواستار شدند.

ایرج امیری با یادآوری این موضوع که فرمانده قرارگاه منطقه غرب کشور علاقمند به این رشته است، گفت: امیر فرهاد آریانفر با تمام توان از این تیم حمایت کرده و قصد داریم با توجه به استعدادها و افتخاراتی که در رشته ورزنه‌برداری در استان کرمانشاه وجود دارد و حمایت‌های وی کرمانشاه را به عنوان مرکز استعدادیابی و قهرمانی وزنه‌برداری در کشور تعریف کنیم، وی در مدت حضور خود در قامت فرماندهی قرارگاه ارتش حمایت‌های همه جانبه‌ای را از ورزش در ابعاد قهرمانی و همگانی در سطوح مختلف کادر، نیروی وظیفه و خانواده های آن‌ها داشته و از این بابت باید از زحماتش قدردانی کرد.

او ادامه داد: ارتش در ابعاد مختلف ورزش قهرمانی و همگانی و در بخش نیروی‌های وظیفه، کادر و خانواده‌های آنان فعالیت‌های ورزشی خود را تعریف کرده و توسعه می‌دهد و انجمن ورزشی‌نویسان استان می‌تواند با ایجاد بستر لازم جهت پوشش رسانه‌ای این فعالیت‌ها، زمینه توسعه ورزش در قرارگاه غرب ارتش را فراهم کند.

مسئول تربیت بدنی قرارگاه ارتش در غرب کشور تاکید کرد: در برنامه‌های اخیر تربیت بدنی قرارگاه غرب در بعد همگانی، هیأت ورزش‌های همگانی استان کرمانشاه حمایت‌های مثمر ثمری داشته و بر خود واجب می‌دانم از زحمات نریمان رحمانی و مهرداد موقوفه‌ای تشکر کنم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ربیعی در باشگاه مس رفسنجان ماندگار شد

رئیس انجمن ورزشی نویسان ایران شعبه کرمانشاه در این نشست با تشکر از فرماندهی قرارگاه غرب ارتش بابت حضور در لیگ برتر وزنه‌برداری، گفت: هریک از استان‌‌های کشور در یکی از رشته‌های ورزش در لیگ برتر کشور حاضر هستند، و تداوم حضور کرمانشاه در لیگ برتر وزنه‌برداری می‌تواند زمینه‌ساز توسعه این رشته در کرمانشاه باشد.

فاطمه احمدیان ادامه داد: موفقیت تربیت‌بندی قرارگاه غرب ارتش در ابعاد مختلف ورزش همگانی و قهرمانی نیازمند تعامل روزافزون این نهاد با اداره کل ورزش و جوانان استان و هیأت‌های ورزشی است که این تعامل و همکاری در گذشته شکل گرفت است و در آینده باید بر گسترش آن تاکید شود.

انتهای پیام / ز