استقلال را به خوبی آنالیز کرده ایم/ تعویق ۴۸ساعته  فشار روی بازیکنان وارد می کند
استقلال را به خوبی آنالیز کرده ایم/ تعویق ۴۸ساعته  فشار روی بازیکنان وارد می کند

فرشاد محمدی مهر مدافع ذوب آهن اصفهان در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی اظهار داشت شرایط ما بسیار سخت می باشد،  ما در شرایط مسابقه قرار نداشتیم و این زمان طولانی که بین دیدار قبلی و دیدار بعدی ما قرار دارد تیم ذوب آهن رو بسیار تحت فشار گذاشته در مقابل تیم رقیب ما در […]

فرشاد محمدی مهر مدافع ذوب آهن اصفهان در گفتگو با خبرنگار فرتاک ورزشی اظهار داشت شرایط ما بسیار سخت می باشد،  ما در شرایط مسابقه قرار نداشتیم و این زمان طولانی که بین دیدار قبلی و دیدار بعدی ما قرار دارد تیم ذوب آهن رو بسیار تحت فشار گذاشته در مقابل تیم رقیب ما در لیگ برتر در بازی آینده در کوران رقابت های آسیایی قرار داشته و از این لحاظ شرایط بهتری خواهند داشت.

photo_2021-05-04_22-07-25

وی در ادمه اضافه کرد؛  در تمریناتی که داشتیم تیم استقلال رو بسیار خوب مورد آنالیز قرار دادیم و صبح و بعد از ظهر تمرین پرفشار بدنسازی داشتیم اما بدون این که دلیل قابل قبولی دریافت کنید دیدار ما دو روز دیگر عقب افتاد و این موضوع باعث فشار زیاد روی بازیکنان خواهد بود.

دیدار های تیم استقلال را مثل تمام نمایندگان ایران در جام قهرمانی آسیا مشاهده کردم از نظر من استقلال تیم بسیار خوب و پر مهره ای میباشد و دست آقا فرهاد خیلی برای انتخاب نفرات  باز می باشد ولی تیم ما هم بسیار خوب است و تمرینات خوبمان اعتماد به نفس کاملی برای ما ایجاد کرده. مطمئن باشید در مقابل استقلال تیم دست و پا بسته ای نخواهیم بود قطعا برای پیروزی حاضر میشویم و من با این که خودم به علت محرومیت حضور ندارم اما ایمان دارم اگر روز خوب بچها باشد انگیزه لازم برای کسب امتیاز این دیدار را داریم.

photo_2021-05-04_22-28-18

photo_2021-05-04_22-28-11

محمدی مهر در رابطه با شرایط جدول بیان کرد؛ باتوجه به وضعیت تیم ماشین سازی در رقابت ها و کنار رفتن تیم نساجی از رقابت های جام حذفی و تمرکز بیشتر بر روی لیگ برتر حساسیت پایین جدول چندین برابر میشود اما نفرات ما تمام تلاش خودشان را میکند شرایط ذوب آهن خیلی تغییر کرده و ما بسیار خوب بازی میکنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جدال نصرتی با یاران سابق

ایشان در رابطه با دعوت به اردوی تیم ملی اظهار داشت؛  لیگ بیستم فصل خوبی برای من بوده و با حمایت و کمک نفرات تیم توانستم نمایش خوبی داشته باشم با توجه به دقت نظر سرمربی تیم ملی و زیر نظر داشتن تمام رقابت های لیگ برتر امیدوار هستم بتوانم روزی افتخار پوشیدن لباس ملی را داشته باشم.

مدافع سبز پوشان اصفهان در رابطه به پیشنهادت آخر فصل از سایر تیم ها ازآن کرد؛  قرارداد من در پایان فصل تمام میشود،  هنوز به آینده فکر نکردم و همیشه این را بیان کردم من در ذوب آهن که یک باشگاه تمام عیار و حرفه ای می باشد شرایط مناسبی دارم،  در حال حاضر بازیکن این تیم هستم و تمام توانم را برای موفقیت این تیم خواهم گذاشت، امیدوارم با عملکردم بتوانم رضایت هواداران ذوب آهن را  بدست بیاورم.

به قلم؛ امید قاسمیان