میلان، مقصد وینگر رئال
میلان، مقصد وینگر رئال

قرارداد وینگر اسپانیایی در پایان فصل با رئال مادرید به پایان می‌رسد و طبق ادعای روز گذشته آاس لوکاس واسکز پیشنهاد تیم رقیب یعنی اتلتیکو مادرید را برای پیوستن به این تیم را رد کرده است. در این گزارش ادعا شده که واسکز نمی خواهد به باشگاه مورد علاقه خود خیانت کند و به همین […]

قرارداد وینگر اسپانیایی در پایان فصل با رئال مادرید به پایان می‌رسد و طبق ادعای روز گذشته آاس لوکاس واسکز پیشنهاد تیم رقیب یعنی اتلتیکو مادرید را برای پیوستن به این تیم را رد کرده است.

در این گزارش ادعا شده که واسکز نمی خواهد به باشگاه مورد علاقه خود خیانت کند و به همین دلیل پیشنهاد حضور در روخی بلانکو را رد کرده است.

رئال مادرید امیدوار است که لوکاس در نهایت با قبول پیشنهاد دستمزد سالیانه ۳٫۵ میلیون یورویی قرارداد خود را با این باشگاه تمدید کند. با این وجود اکنون آاس ادعا می کنند که اگر نهایتاً این اتفاق رخ ندهد، به احتمال فراوان لوکاس واسکز فصل آینده برای میلان توپ خواهد زد.

در واقع گزارش ها حاکی از آن است که روسونری تا به امروز قانع کننده ترین پیشنهاد را به وینگر اسپانیایی ارائه داده اما در عین حال هنوز هیچ توافقی بین آنها صورت نگرفته است. البته کالچیو مرکاتو ادعا می کند که لوکاس وازکز حقوق سالانه ۵ میلیون یورویی درخواست می کند اما میلان می خواهد از این بازیکن تخفیف بگیرد. با این همه به نظر می‌رسد که در صورت ترک رئال مادرید به احتمال فراوان لوکاس فصل آینده در ایتالیا و روسونری توپ خواهد زد.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هنرمندان کرمانشاهی رتبه نخست جشنواره منطقه‌ای سنگر را کسبکردند