روزهای سخت مجیدی در استقلال/ فرهاد نگران مصدومان
روزهای سخت مجیدی در استقلال/ فرهاد نگران مصدومان

فشردگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حالا برای استقلال بسیار سنگین تمام شده است. برگزاری ۶ مسابقه در یک بازه زمانی ۱۶ روزه باعث خستگی شاگردان فرهاد مجیدی و البته مصدوم شدن تعدادی از نفرات شده است. در جریان آخرین بازی های آسیایی استقلال در عربستان محمد نادری، شیخ دیاباته،‌فرشید اسماعیلی و وریا غفوری دچار مصدومیت […]

فشردگی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا حالا برای استقلال بسیار سنگین تمام شده است. برگزاری ۶ مسابقه در یک بازه زمانی ۱۶ روزه باعث خستگی شاگردان فرهاد مجیدی و البته مصدوم شدن تعدادی از نفرات شده است.

در جریان آخرین بازی های آسیایی استقلال در عربستان محمد نادری، شیخ دیاباته،‌فرشید اسماعیلی و وریا غفوری دچار مصدومیت شدند و حالا به غیر از دیاباته که درد خفیفی در پای خود احساس می‌کند و در مصاف با الشرطه نیز بازی کرد، بقیه نفرات احتمالا مقابل ذوب آهن در هفته بیست و دوم لیگ برتر غایب هستند.

کادر پزشکی استقلال اقدامات درمانی خود روی اسماعیلی، نادری و غفوری را آغاز کرده اند اما با توجه به نزدیکی دربی پایتخت فرهاد مجیدی نمی‌خواهد روی این نفرات ریسک کند. در صورتی که آنها با درد مقابل ذوب آهن بازی کنند، ممکن است مصدومیت شان تشدید شوند و برای دربی پایتخت آماده نباشند. از این رو سرمربی استقلال ترجیح می‌دهد ۳ ستاره مصدوم تیمش مقابل ذوب آهن غایب باشند و به دیدار با پرسپولیس برسند.

درباره شیخ دیاباته هم اگر او مصدومیتش تقریبا بهبود یافته اما کادر پزشکی به مجیدی توصیه می‌کنند که این مهاجم خارجی ۹۰ دقیقه کامل مقابل ذوب آهن به میدان نرود تا مبادا مصدومیت قبلی او دوباره برگردد و نتواند مقابل پرسپولیس بازی کند.

در چنین شرایطی فرهاد مجیدی روزهای سختی را می‌گذراند. او نگران وضعیت مصدومان تیمش است و حالا باید دید این بازیکنان چه زمانی قادر خواهند بود با بهبودی کامل کارشان را ادامه بدهند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نوازی: مصدومیت مهربان، تنها نگرانی ما مقابل پرسپولیس است/ گل‌محمدی شناخت خوبی از ما دارد