پیام معاون استاندار کرمانشاه به مناسبت درگذشت رییس اسبق
دانشگاه رازی
پیام معاون استاندار کرمانشاه به مناسبت درگذشت رییس اسبق
دانشگاه رازی

سرویس کرمانشاه _ در پی درگذشت “دکتر عزت الله فرشاد فر” چهره علمی و ماندگار استان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه طی پیامی فقدان این شخصیت فرهیخته را تسلیت گفت. به گزارش کردپرس  متن این پیام به این شرح است: خبر درگذشت چهره علمی و ماندگار استان کرمانشاه، روانشاد”دکتر عزت الله فرشاد فر” […]

پیام معاون استاندار کرمانشاه به مناسبت درگذشت رییس اسبق دانشگاه رازی

سرویس کرمانشاه _ در پی درگذشت “دکتر عزت الله فرشاد فر” چهره علمی و ماندگار استان، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه طی پیامی فقدان این شخصیت فرهیخته را تسلیت گفت.

به گزارش کردپرس  متن این پیام به این شرح است:

خبر درگذشت چهره علمی و ماندگار استان کرمانشاه، روانشاد”دکتر عزت الله فرشاد فر” که از حافظان و عالمان به قران و نهج البلاغه بود آنهم در شب های قدر که تعلق به امیرالمومنین دارد مایه تاسف و تاثر شد.
 فقدان ایشان به مثابه فقدان عالمان متدین و متعهد، ثلمه به جامعه دانشگاهی ، نخبگان و متدینین استان کرمانشاه است. 
ایشان دانش و اندوخته ارزشمند علمی خود را به دینداری و زیور اخلاق آراسته  بود و در مسیر رشد و تعالی علمی استان ، نامی ماندگار و یادی فراموش ناشدنی از خود بجای گذاشت. 
این ضایعه را به نخبگان،دانشگاهیان و جامعه علمی استان کرمانشاه تسلیت گفته و در لیالی قدر از خداوندسبحان برای آن عزیز سفر کرده رحمت واسعه الهی و علو درجات و برای بازماندگان و بستگان صبر و بردباری مسئلت  می نمایم.

حسین خوش اقبال 
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تجلیل از فرمانده پرافتخار آسمانِ میهن