قصرشیرین استان کرمانشاه "منطقه آزاد تجاری"
شد
قصرشیرین استان کرمانشاه "منطقه آزاد تجاری"
شد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه ، پیگیری منطقه آزاد قصرشیرین در سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه در تیر ماه سال ۱۳۹۵ در دستور کار قرار گرفت که امروز این منطقه آزاد تجاری در مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه ۶ منطقه دیگر تصویب شد. منطقه آزاد قصرشیرین پس از موافقت دولت و مجلس در مجمع تشخیص مصلحت نظام […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه ، پیگیری منطقه آزاد قصرشیرین در سفر رئیس‌جمهور به کرمانشاه در تیر ماه سال ۱۳۹۵ در دستور کار قرار گرفت که امروز این منطقه آزاد تجاری در مجمع تشخیص مصلحت نظام به همراه ۶ منطقه دیگر تصویب شد.

منطقه آزاد قصرشیرین پس از موافقت دولت و مجلس در مجمع تشخیص مصلحت نظام به تصویب رسید.

استاندار کرمانشاه با اشاره به مصوبه منطقه آزاد قصرشیرین در کمیسیون زیربنایی، کمیسیون اقتصادی و کمیسیون مشترک مجمع بیان کرد: مصوبه منطقه آزاد تجاری قصرشیرین نقطه عطفی در توسعه و پیشرفت استان کرمانشاه خواهد بود.

‌شهرستان قصرشیرین در غرب استان کرمانشاه مرکز تجاری مرزی با عراق است که دو مرز پرویزخان در اقلیم کردستان و مرز خسروی در اقلیم عربی سبب شده‌اند نیمی از صادرات کالا و محصولات ایرانی به عراق از این شهرستان عبور کند.

در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام ایجاد هفت منطقه آزاد تجاری – صنعتی مهران در استان ایلام، سیستان در استان سیستان و بلوچستان، بانه – مریوان در استان کردستان، بوشهر در استان بوشهر، قصر شیرین در استان کرمانشاه، اردبیل در استان اردبیل و اینچه برون در استان گلستان به تصویب رسید.

انتهای پیام/۸۳۱/ ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز برداشت گل محمدی از گلستانهای کرمانشاه