۳۵۸ واحد راکد بخش کشاورزی در استان کرمانشاه احیا شد
۳۵۸ واحد راکد بخش کشاورزی در استان کرمانشاه احیا شد

نوربخش حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: بعد از زلزله سال ۹۶ و ضرورت بازسازی زیرساخت‌های تولیدی در استان و فعال سازی واحدهای راکد تا پایان سال ۹۹ از ۶۰۰ واحد فعال شده در استان، ۳۵۸ واحد مربوط به بخش کشاورزی بوده که این مهم بستر اشتغالزایی ۱۳۹۵ را فراهم آورده […]

نوربخش حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه اظهار داشت: بعد از زلزله سال ۹۶ و ضرورت بازسازی زیرساخت‌های تولیدی در استان و فعال سازی واحدهای راکد تا پایان سال ۹۹ از ۶۰۰ واحد فعال شده در استان، ۳۵۸ واحد مربوط به بخش کشاورزی بوده که این مهم بستر اشتغالزایی ۱۳۹۵ را فراهم آورده است.

وی با بیان اینکه احیای واحدهای راکد در راستای حمایت از توسعه، ایجاد ظرفیت‌های جدید تولیدی و اشتغال انجام شده است عنوان کرد: احیای واحدهای راکد از اولویت‌های برنامه اقتصادی استان بوده که در دستورکار قرار گرفته و عملیاتی شده است.

حاتمی با اشاره به اینکه عمده احیای واحدهای راکد کشاورزی در دو سال اخیر انجام شده است گفت: از سال ۹۶ تا ۹۸ تنها ۵۵ واحد راکد کشاورزی فعال شده بود و این درحالی است که در سال ۹۸، ۲۵۲ واحد و سال ۹۹، ۴۱ واحد و در مجموع طی دو سال اخیر ۲۹۳ واحد راکد بخش کشاورزی فعال شده‌اند.

وی افزود: احیای واحدهای راکد در دو سال اخیر در شرایط تشدید تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا کمک شایانی به رفع مشکل بیکاری استان داشته است.

حاتمی با تأکید بر حمایت‌های صورت گرفته جهت احیای واحدهای راکد بخش کشاورزی گفت: در راستای احیای واحدهای راکد تولیدی در بخش کشاورزی لازم است از حمایت‌های اعتباری و تسهیلاتی دولت، حمایت‌ها و پیگیری‌های استاندار و هدایت‌گری‌های نماینده ولی فقیه در استان تشکر کنیم.

انتهای پیام/۸۳۲/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه سال گذشته ۱۴۷۰ میلیارد تومان "بودجه" گرفت