جا‌به‌جایی مسافر در کرمانشاه در فروردین امسال ۱۰۰ درصد
افزایش یافت
جا‌به‌جایی مسافر در کرمانشاه در فروردین امسال ۱۰۰ درصد
افزایش یافت

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به آمار مسافران جاده‌ای جا‌به‌جا شده در استان کرمانشاه اظهار داشت: تعداد مسافران جا‌به‌جا شده در فروردین ماه امسال بیش از ۲۰۸ هزار نفر بوده که این تعداد در مدت مشابه در سال گذشته بیش از ۱۰۴ هزار نفر بوده است. وی با بیان […]

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به آمار مسافران جاده‌ای جا‌به‌جا شده در استان کرمانشاه اظهار داشت: تعداد مسافران جا‌به‌جا شده در فروردین ماه امسال بیش از ۲۰۸ هزار نفر بوده که این تعداد در مدت مشابه در سال گذشته بیش از ۱۰۴ هزار نفر بوده است.

وی با بیان اینکه جا‌به‌جایی مسافران در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه در سال گذشته صددرصد رشد داشته است عنوان کرد: در این مدت صورت وضعیت‌های صادره رشد یک صد و ۳۱ درصدی داشته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: تعداد صورت وضعیت‌های صادره مربوط به ناوگان اتوبوسی، مینی‌بوسی و سواری در فروردین ماه امسال بیش از ۳۰ هزار مورد بوده که این تعداد در مدت مشابه در سال گذشته بیش از ۱۳ هزار مورد بوده است.

کرمی افزود: هم اکنون بیش از ۲ هزار و ۹۰۰ راننده در استان کرمانشاه در جا به جایی مسافران جاده‌ای فعال هستند.

وی با اشاره به ناوگان حمل و نقل مسافر گفت: ۱۹۹ دستگاه اتوبوس، ۸۶۰ دستگاه مینی‌بوس و ۹۱۶ دستگاه خودرو سواری در جا‌به‌جایی مسافر در استان کرمانشاه فعالیت دارند.

انتهای پیام/۸۳۲/ح

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بیش از ۲۶۶ تن مرغ از شب گذشته وارد شبکه توزیع کرمانشاهشد