توزیع ۷۵۰ “بسته معیشتی” بین مددجویان بهزیستی
کرمانشاه
توزیع ۷۵۰ “بسته معیشتی” بین مددجویان بهزیستی
کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از توزیع ۷۵۰ بسته معیشتی بین مددجویان این نهاد در استان خبر داد.  فرحناز محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع طرح پویش “ضیافت همدلی” از ابتدای ماه مبارک رمضان گفت: این طرح با هدف جمع آوری کمک های مردمی و تهیه بسته های معیشتی برای مددجویان در دستورکار […]

ایسنا/کرمانشاه مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از توزیع ۷۵۰ بسته معیشتی بین مددجویان این نهاد در استان خبر داد.

 فرحناز محمدی در جمع خبرنگاران با اشاره به شروع طرح پویش “ضیافت همدلی” از ابتدای ماه مبارک رمضان گفت: این طرح با هدف جمع آوری کمک های مردمی و تهیه بسته های معیشتی برای مددجویان در دستورکار قرار گرفت.

وی افزود: خوشبختانه به همت خیرین تاکنون بیش از ۷۵۰ بسته معیشتی تهیه و میان مددجویان بهزیستی در سطح استان توزیع شده و یا در حال توزیع است.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه ارزش ریالی این بسته ها را ۱٫۸ میلیارد ریال اعلام کرد.

محمدی خاطرنشان کرد: امروز توزیع ۲۰۰ عدد از این بسته های معیشتی در سطح شهرستان کرمانشاه در دستور کار قرار دارد که قیمت هر بسته حدود ۳۵۰ هزار تومان است.

وی افزود: علاوه بر اینها در لیالی قدر هم ۱۴۰۰ پرس غذای گرم میان ایتام مددجوی بهزیستی توزیع شده است.

محمدی در ادامه با اشاره به تداوم اجرای پویش “ضیافت همدلی” تا پایان ماه مبارک رمضان گفت: افراد می‌توانند برای شرکت در این پویش کمک های نقدی خود را به شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۶۵۳۸۹۲۰۲ و یا شماره حساب ۴۱۵۶۰۳۴۵۴۱۵۸۵۳۴۸ واریز کنند.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: خیرین همچنین می توانند کمک های غیرنقدی خود را به ادارات بهزیستی و یا موسسات همکار بهزیستی در سطح استان تحویل دهند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دیدار معاون عمرانی استاندار ایلام با معاون وزیر و رییس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور