“رییسی” بیاید، وحدت کامل اصولگرایان شکل خواهد گرفت
“رییسی” بیاید، وحدت کامل اصولگرایان شکل خواهد گرفت

ایسنا/کرمانشاه دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه گفت: معتقدم چنانچه آقای رییسی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند، وحدت اصولگرایان به معنای واقعی شکل خواهد گرفت. اکبر عبدی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص فضای انتخاباتی جامعه در کمتر از ۵۰ روز مانده به انتخابات گفت: اگرچه فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم و برخی […]

ایسنا/کرمانشاه دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه گفت: معتقدم چنانچه آقای رییسی برای انتخابات ریاست جمهوری کاندیدا شوند، وحدت اصولگرایان به معنای واقعی شکل خواهد گرفت.

اکبر عبدی در گفت و گو با ایسنا، در خصوص فضای انتخاباتی جامعه در کمتر از ۵۰ روز مانده به انتخابات گفت: اگرچه فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم و برخی سوء مدیریت ها و مشکلات پیدا و پنهان ناشی از بیماری کرونا و حجم سنگین تبلیغات منفی رسانه های معاند برای دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات برکسی پوشیده نیست، اما در فضای مجازی فعالیت فعالان سیاسی اجتماعی را شاهد هستیم و معتقدم بلحاظ شیوع کرونا که گردهمایی‌ها و نشست‌ها را محدود کرده، روش کار و شیوه فعالیت انتخاباتی از سبک سنتی و قدیمی  به سبکی نوین تغییر حالت داده و با اندک تاملی در فضای مجازی و رسانه‌ای این موضوع کاملا مشهود است.

وی افزود: از سوی دیگر باید به این مهم هم توجه داشت که مردم ما هیچوقت دست از آرمانهای حضرت امام (ره) و رهبر معظم انقلاب و شهدای عزیز برنمی دارند و همواره در همه عرصه های اعلام حمایت از نظام همچون انتخابات حضور خواهند داشت و برآیندم از روزهای آینده بسیار امیدوارکننده است.

این فعال سیاسی ادامه داد: البته برای تحقق حضور حداکثری باید رسانه ها، احزاب، تشکلهای مردمی و سیاسی با احساس مسئولیت دینی و ملی بیش از پیش با همدلی و وحدت همیشگی در این عرصه حضور پیدا کنند تا نقشه دشمنان مثل دوره های قبل نقش برآب شود. از طرف دیگر  ورود و حضور کاندیداهای شاخص در انتخابات نیز می تواند یکی دیگر ازمولفه های مشارکت حداکثری باشد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
واکسیناسیون رایگان دام‌های عشایر در مقابل بیماری تببرفکی

 عبدی گفت: در جریان اصولگرایی رسیدن به کاندیدایی که واجد شاخص هایی که در بیانات مقام معظم رهبری عنوان شده همچون مردمی بودن، کفایت، قدرت مدیریت، ایمان، عدالت‌خواهی، ضد فساد بودن، عملکرد انقلابی و جهادی، اعتقاد به توانمندی‌های داخلی، امیدواری به آینده و اعتقاد به جوانان را داشته باشد مدنظر است و حضور کاندیدایی با این ویژگیها می تواند در بین تمام آحاد جامعه از جمله  اصولگرایان در انتخابات نقش آفرین باشد و زمینه وحدت اصولگرایان را رقم بزند.

دبیر حزب موتلفه در استان کرمانشاه در خصوص موضع این حزب در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو نیز گفت: براساس  اعلام نظرقبلی روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی مرکز، با توجه به تجربه سال ۱۳۹۶ و همچنین استقبال مردم از رویکرد تحزب‌گرایی، سعی دارد با ارائه برنامه و مسئولیت پذیری حزبی و نگاه به ظرفیت‌های داخلی، ضمن اعلام موضع، برای انتخابات۱۴۰۰ کاندیدا معرفی کند تا بتواند بااستفاده ازدیپلماسی عزتمند مشکل گشای مردم باشد.

وی در خصوص احتمال حضور آقایان رییسی و قالیباف در عرصه انتخابات عنوان کرد: آقای رئیسی قبلا عنوان کرده که قصد ورود به عرضه انتخابات را ندارد، ولی با توجه به شناختی که مردم در این مدت از عملکردشان پیدا کرده اند، این احتمال وجود دارد که جریانهای سیاسی و مردمی از ایشان دعوت کنند که به عرصه انتخابات ریاست جمهوری ورود کنند که دراین صورت به نظر می رسد آقای قالیباف  شرکت نخواهد کرد و حامی آقای رئیسی می شود.

عبدی معتقد است، در صورت حضور آقای رییسی در انتخابات، دیگر چهره های اصولگرا هم کنار کشیده و از او حمایت خواهند کرد و در نتیجه وحدت اصولگرایان به معنای واقعی اتفاق می‌افتد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قلیان سراها تا اطلاع ثانوی حق فعالیت ندارند

وی افزود: معتقدم در صورت عدم حضور آقای رئیسی، به احتمال زیاد آقای قالیباف یکی از کاندیداهای اصولگرایان خواهد بود.

انتهای پیام