قصرشیرین منطقه آزاد تجاری اعلام شد
قصرشیرین منطقه آزاد تجاری اعلام شد

هوشنگ بازوند بعد از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از اعلام نظرات مختلف اعضا مجمع و قرائت نظر کارشناسی کمیسیون اقتصادی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمع بندی موضوع، ایجاد ۱۳ منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری به تصویب […]

هوشنگ بازوند بعد از ظهر امروز در جمع اصحاب رسانه اظهار کرد: در جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از اعلام نظرات مختلف اعضا مجمع و قرائت نظر کارشناسی کمیسیون اقتصادی و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمع بندی موضوع، ایجاد ۱۳ منطقه ویژه اقتصادی و هفت منطقه آزاد تجاری به تصویب رسید که ایجاد منطقه آزاد تجاری قصرشیرین یکی از آنها است.

وی افزود: در بیش از چهار سال گذشته تصویب منطقه آزاد قصرشیرین در مجمع تشخیص مصلحت نظام از سوی مسئولان استان کرمانشاه پیگیری شد و مطالبه عمومی مردم استان کرمانشاه سرانجام به نتیجه مطلوب رسید.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین نقطه عطفی در استان کرمانشاه است که می‌تواند منشأ تحولات بزرگ در این استان باشد.

بازوند خاطر نشان کرد: امهال وام مناطق زلزله زده امروز در جلسه هیئت دولت به تصویب رسید و نگرانی مهم مردم زلزله زده در این مورد برطرف شد.