توزیع بیش از ۴۳۰۰ تن اقلام اساسی در کرمانشاه
توزیع بیش از ۴۳۰۰ تن اقلام اساسی در کرمانشاه

احسان باقرخانی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توزیع اقلام اساسی تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان در استان کرمانشاه اظهار کرد: در انبارها و سردخانه‌های این استان، به اندازه کافی کالاهای اساسی ذخیره شده و برای تنظیم بازار کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب در […]

احسان باقرخانی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به توزیع اقلام اساسی تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان در استان کرمانشاه اظهار کرد: در انبارها و سردخانه‌های این استان، به اندازه کافی کالاهای اساسی ذخیره شده و برای تنظیم بازار کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان با قیمت مصوب در حال عرضه به مردم است.

وی افزود: کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان با نظارت مستقیم بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در حال توزیع است.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه گفت: با توجه به سهمیه اختصاص یافته کالاهای اساسی طرح تنظیم بازار، تاکنون یک هزار و ۶۰۰ تن برنج، یک هزار و ۶۵۰ تن شکر، یک هزار تن قند و ۶۵ تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است.

باقرخانی تصریح کرد: علاوه بر موارد فوق، یک هزار و ۲۰۰ تن روغن صنف قنادی و انواع روغن‌های جامد و مایع در حد نیاز بازار مصرف در ماه مبارک رمضان در استان کرمانشاه توزیع شده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کلاف سردرگم درج قیمت روی تخم‌مرغ!