کرمانشاه در عید فطر پذیرای هیچ مسافری نخواهد بود
کرمانشاه در عید فطر پذیرای هیچ مسافری نخواهد بود

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با شکننده خواندن وضعیت بیماری کرونا در استان تاکید کرد: کرمانشاه در ایام تعطیلات عید فطر پذیرای هیچ مسافری نخواهد بود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حسین خوش اقبال در جلسه ستاد کرونای استان با تقدیر از تلاش‌های فرمانداران و دستگاه‌های عضو ستاد کرونا گفت: اگرچه شاهد […]

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با شکننده خواندن وضعیت بیماری کرونا در استان تاکید کرد: کرمانشاه در ایام تعطیلات عید فطر پذیرای هیچ مسافری نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، حسین خوش اقبال در جلسه ستاد کرونای استان با تقدیر از تلاش‌های فرمانداران و کرمانشاه در عید فطر پذیرای هیچ مسافری نخواهد بوددستگاه‌های عضو ستاد کرونا گفت: اگرچه شاهد تغییر وضعیت رنگی در برخی شهرستان‌ها هستیم، اما این شرایط شکننده است و می‌طلبد که حساسیت‌ها نسبت به رعایت پروتکل‌ها تداوم یابد.

وی با اشاره به در پیش بودن تعطیلات عید فطر اظهار داشت: لازم است همه دستگاهها، ائمه جماعات و رسانه‌ها در آگاه سازی و اقناع جامعه تلاش کنند و یادآوری کنند که استان کرمانشاه در عید فطر پذیرای هیچ مسافری نخواهد بود.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه مسافران، سفر به استان کرمانشاه را از برنامه خود حذف کنند، افزود: از کرمانشاهی‌های مقیم در استان‌های دیگر نیز می‌خواهیم که بخاطر سلامت پدران و مادران خود به استان سفر نکنند.

خوش اقبال خاطرنشان کرد: از شهرداران توقع میرود که در تعطیلات عید فطر بیشتر پای کار بوده تا درآرامستان‌ها کمترین تجمع را داشته باشیم.

وی همچنین با تقدیر از اقدام به اطلاع رسانی همراه با آژیر آتش نشانی نسبت به خطر بیماری کرونا گفت: از هلال اهمر می‌خواهیم که با آتش نشانی و دانشگاه علوم پزشکی در این حرکت نمادین برای هشدار به شهروندان همراهی کند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه با اشاره به آئین‌ها و دید وبازدید‌های مرسوم مناطق اورامانات در عید سعید فطر گفت: می‌طلبدکه ائمه جماعات و رسانه‌ها در این مناطق، حساسیت وضعیت فعلی را به جامعه گوشزد کرده و مانع از تشدید وضعیت بیماری در استان شوند.