۱۰۰۰۰ بسته معیشتی در کرمانشاه توزیع خواهد شد
۱۰۰۰۰ بسته معیشتی در کرمانشاه توزیع خواهد شد

سید محمدجعفر امامیان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شبکه خادمیاران رضوی با مشارکت‌های مردمی و خیرین در مرحله چهارم سفره مهربانی با عنوان پویش سفره‌ای به وسعت ایران ۱۰ هزار بسته معیشتی تهیه کرده است. وی با اشاره به نحوه مشارکت‌های مردمی به ۲ صورت نقدی و غیر نقدی افزود: بسته‌های […]

سید محمدجعفر امامیان ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: شبکه خادمیاران رضوی با مشارکت‌های مردمی و خیرین در مرحله چهارم سفره مهربانی با عنوان پویش سفره‌ای به وسعت ایران ۱۰ هزار بسته معیشتی تهیه کرده است.

وی با اشاره به نحوه مشارکت‌های مردمی به ۲ صورت نقدی و غیر نقدی افزود: بسته‌های معیشتی با تهیه ارزاق اولیه و روزمره مردم تهیه و فردا ۱۶ اردیبهشت ماه میان خانواده‌های نیازمند در سراسر استان کرمانشاه توزیع خواهد شد.

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه تصریح کرد: رویکرد فعالیت‌های کانون‌های خدمت رضوی این استان خدمت رسانی به محرومان و محرومیت زدایی است.

امامیان گفت: طرح سفره مهربانی یک در پویش نسیم رضوی با حضور در بیمارستان‌ها و تهیه هفت هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در طرح «سفره مهربانی ۲» و توزیع یک هزار کارت خرید نان متبرک رضوی در طرح «سفره مهربانی ۳» از دیگر خدمات خادمیاران رضوی استان کرمانشاه در برپایی هرچه با شکوه‌تر طرح سفره مهربانی بوده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آخرین خبرها از سرخپوشان خوزستانی