توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در پویش سفره‌ای به وسعت
ایران
توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در پویش سفره‌ای به وسعت
ایران

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه از توزیع بسته‌های معیشتی پویش سفره‌ای به وسعت ایران در ماه مبارک رمضان خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سید محمدجعفر امامیان اظهار داشت: شبکه خادمیاران رضوی با مشارکت‌های مردمی و خیرین توانست در مرحله چهارم سفره مهربانی باعنوان پویش سفره‌ای به وسعت ایران  ۱۰هزار […]

دبیر کانون‌های خدمت رضوی استان کرمانشاه از توزیع بسته‌های معیشتی پویش سفره‌ای به وسعت ایران در ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع ۱۰ هزار بسته معیشتی در پویش سفره‌ای به وسعت ایرانبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سید محمدجعفر امامیان اظهار داشت: شبکه خادمیاران رضوی با مشارکت‌های مردمی و خیرین توانست در مرحله چهارم سفره مهربانی باعنوان پویش سفره‌ای به وسعت ایران  ۱۰هزار بسته معیشتی تهیه کند.

 

وی با بیان اینکه خیران سخاوتمند به دو صورت نقدی و غیر نقدی در این پویش مشارکت دارند، افزود: بسته‌های معیشتی شامل ارزاق اولیه و روزمره مردم در روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت سال جاری در بین خانواده‌های نیازمند در سراسر استان توزیع خواهد شد.

 

امامیان رویکرد فعالیت‌های کانون‌های خدمت رضوی استان را خدمت رسانی به محرومان و محرومیت زدایی برشمرد و گفت: در اولین مرحله از طرح سفره مهربانی ۱ در پویش نسیم رضوی با حضور در بیمارستان‌ها  ۷۵۰۰ بسته معیشتی توزیع شد و در دومین مرحله از طرح سفره مهربانی ۱۰۰۰ کارت خرید نان متبرک رضوی اهدا شد.