راهپیمایی روز قدس در کرمانشاه برگزار نمی‌شود
راهپیمایی روز قدس در کرمانشاه برگزار نمی‌شود

با توجه به شیوع ویروس کرونا و جهت حفظ سلامت شهروندان، در روز قدس هیچ گونه تجمع و راهپیمایی حتی بصورت خودرویی در کرمانشاه برگزار نمی‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام این خبر گفت: روز قدس روز […]

با توجه به شیوع ویروس کرونا و جهت حفظ سلامت شهروندان، در روز قدس هیچ گونه تجمع و راهپیمایی حتی بصورت خودرویی در کرمانشاه برگزار نمی‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه در نشست خبری با اصحاب راهپیمایی روز قدس در کرمانشاه برگزار نمی‌شودرسانه با اعلام این خبر گفت: روز قدس روز فریاد آزادیخواهان جهان علیه رژیم اشغالگر قدس است که امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.

عباس سروری افزود: شاخص‌ترین برنامه روز قدس سخنرانی رهبر معظم انقلاب اسلامی از طریق شبکه‌های رادیویی و تلویزیونی رسانه ملی و فضای مجازی است که راس ساعت ۱۱ صبح در روز قدس پخش خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: قرار است راس ساعت ۱۰ صبح روز جمعه پرچم بزرگ فلسطین در یکی از نقاط مرتفع شهر کرمانشاه برافراشته و پرچم اسراییل آتش زده شود.

رییس شورای هماهنگی تیلیغات اسلامی استان کرمانشاه اظهار داشت: انجام تبلیغات محیطی درنقاط مختلف شهر، تزیین میادین و خیابان‌های اصلی با پرچم فلسطین، نصب پرچم فلسطین بر روی ناوگان حمل و نقل عمومی، سر در ادارات، مساجد و بقاع متبرکه، برپایی نمایشگاه‌های مجازی با موضوع قدس شریف و کنگره شعر قدس، توزیع ۸ هزار بسته معیشتی در بین آسیب دیدگان از کرونا، روشنگری و تبیین موضوع قدس شریف از طریق شبکه شاد برای دانش آموزان و راه اندازی هشتک‌های قدس شریف نزدیکیم با شعار «آزادی قدس نزدیک است» برای پیوستن قشر‌های مختلف مردم از دیگر برنامه‌های روز جهانی قدس در استان کرمانشاه است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پورتو 0 - 2 چلسی؛ توخل به فکر یک فینال دیگر