بازگشایی سینما‌های کرمانشاه از ۱۶ اردیبهشت
بازگشایی سینما‌های کرمانشاه از ۱۶ اردیبهشت

با توجه به تغییر رنگ شهر کرمانشاه از قرمز به نارنجی، فعالیت سینما‌های این شهر از فردا (پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت) از سر گرفته می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه با بیان اینکه شیوه نامه‌های بهداشتی به طور کامل در سینما‌ها رعایت می‌شود، گفت: پس از […]

با توجه به تغییر رنگ شهر کرمانشاه از قرمز به نارنجی، فعالیت سینما‌های این شهر از فردا (پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت) از سر گرفته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه با بیان اینکه شیوه نامه‌های بهداشتی بازگشایی سینما‌های کرمانشاه از ۱۶ اردیبهشتبه طور کامل در سینما‌ها رعایت می‌شود، گفت: پس از بازگشایی فیلم‌های «خورشید»، «لاله»، «هفته‌ای یک بار آدم باش»، «تک خال» و «خون شد» در سینما‌های آزادی و فرهنگ کرمانشاه اکران خواهد شد.

کنجوری افزود: با توجه به اینکه روحیه مردم به دلیل بیماری کرونا تضعیف شده و مشکلات اقتصادی نیز بر آن دامن زده است، در چنین شرایطی سینما می‌تواند کارایی بسیاری برای افزایش روحیه مردم داشته باشد.

وی اضافه شدن دو سالن وی آی پی با ظرفیت ۳۶ نفر و کافی شاپ را از اقدامات انجام شده در ایام شیوع کرونا برای توسعه‌ی سینما‌های کرمانشاه اعلام کرد و گفت: افزایش سرانه صندلی‌های سینمایی در کرمانشاه از مهمترین اهداف موسسه بهمن سبز حوزه هنری است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
افزایش قیمت گوشی های اپل+جدول