مراجعه جامانده‌های واکسیناسیون کرونا به مراکز بهداشت
مراجعه جامانده‌های واکسیناسیون کرونا به مراکز بهداشت

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اشاره به شروع واکسیناسیون کرونا افراد ۸۰ سال به بالا از حدود یک هفته پیش، گفت : طی این مدت از طریق تماس تلفنی افراد ۸۰ سال به بالا برای دریافت واکسن کرونا به مراکز منتخب تزریق واکسن […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا رئیس مرکز بهداشت استان کرمانشاه با اشاره به شروع واکسیناسیون کرونا افراد ۸۰ سال به بالا از حدود یک هفته پیش، گفت : طی این مدت از طریق تماس تلفنی افراد ۸۰ سال به بالا برای دریافت واکسن کرونا به مراکز منتخب تزریق واکسن فراخوانده شدند.

او گفت : با توجه به پاسخگو نبودن برخی تلفن‌ها و یا اشتباه بودن شماره ها، ارتباط با تعدادی از این افراد تاکنون مقدور نبوده است.

شکیبا افزود: بنابراین افراد ۸۰ ساله به بالا یعنی متولدین روز هفتم اردیبهشت ۱۳۲۰ به قبل که تاکنون واکسن کرونا دریافت نکرده اند از ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت فرصت دارند به مراکز منتخب واکسیناسیون مراجعه کنند تا واکسن برای آنان تزریق شود.

او افزود: این مراکز در شهر کرمانشاه شامل مراکز بهداشتی درمانی گلستان، حافظیه، دولت آباد، سینا، رشیدی، شهید مطهری، سجادیه، دلگشا، حاج منصوبی، فرهنگیان فاز ۲، ظفر، نیکروش، وحدت، پردیس و شهید سوری می‌باشد.

شکیبا گفت: در شهرستان‌ها هم افراد می‌توانند به مراکز منتخب اعلام شده در همان شهرستان مراجعه کنند .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
خانه صنعت مغلوب تیم فولاد هرمزگان شد