اعلام تاریخ جدید دیدار یونایتد- لیورپول
اعلام تاریخ جدید دیدار یونایتد- لیورپول

قرار بود ابتدای این هفته و در استادیوم اولدترافورد شاهد دیدار ساس بین دو رقیب سنتی فوتبال انگلیس یعنی منچستریونایتد و لیورپول باشیم. اما آشوب هواداران یونایتد پیش از این دیدار و هجوم آنها به استادیوم اولدترافورد در نهایت موجب آن شد که مقامات برگزار کننده حکم به تعویق این دیدار بدهند. حالا و طبق […]

قرار بود ابتدای این هفته و در استادیوم اولدترافورد شاهد دیدار ساس بین دو رقیب سنتی فوتبال انگلیس یعنی منچستریونایتد و لیورپول باشیم. اما آشوب هواداران یونایتد پیش از این دیدار و هجوم آنها به استادیوم اولدترافورد در نهایت موجب آن شد که مقامات برگزار کننده حکم به تعویق این دیدار بدهند.

حالا و طبق اعلام سازمان لیگ برتر، دیدار معوقه منچستریونایتد و لیورپول روز پنجشنبه ۱۳ می (۲۳ اردیبهشت) راس ساعت ۲۳:۴۵ در استادیوم اولدترافورد و به میزبانی شیاطین سرخ برگزار خواهد شد.

اگر بازی همان ابتدای هفته برگزار می شد و لیورپول به پیروزی می رسید، قهرمانی منچسترسیتی در این فصل لیگ برتر قطعی می شد. اما حالا شاگردان پپ گواردیولا بعد از صعود به فینال لگ قهرمانان، برای نهایی کردن قهرمانی خود این هفته چلسی آماده توماس توخل را پیش رو می بینند. لیورپول برای افزایش شانس های صعود خود به لیگ قهرمانان برای فصل بعد نیاز مبرمی به این سه امتیاز دارد و یونایتد نیز به دنبال تثبیت نایب قهرمانی خود است.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
از سال ۱۳۸۰ تاکنون تمام ساختمان های احداث شده ملزم به رعایت آیین نامه ۲۸۰۰ هستند