فراخوان افراد ۸۰ سال جامانده در کرمانشاه برای تزریق “واکسن کرونا”
فراخوان افراد ۸۰ سال جامانده در کرمانشاه برای تزریق “واکسن کرونا”

دکتر ابراهیم شکیبا با اشاره به شروع واکسیناسیون کرونا افراد ۸۰ سال به بالا از حدود یک هفته پیش، گفت: طی این مدت از طریق تماس تلفنی افراد ۸۰ سال به بالا برای دریافت واکسن کرونا به مراکز منتخب تزریق واکسن فراخوانده شدند. وی افزود: با توجه به عدم پاسخگویی برخی تلفن ها و یا […]

دکتر ابراهیم شکیبا با اشاره به شروع واکسیناسیون کرونا افراد ۸۰ سال به بالا از حدود یک هفته پیش، گفت: طی این مدت از طریق تماس تلفنی افراد ۸۰ سال به بالا برای دریافت واکسن کرونا به مراکز منتخب تزریق واکسن فراخوانده شدند.

وی افزود: با توجه به عدم پاسخگویی برخی تلفن ها و یا اشتباه بودن شماره ها، ارتباط با تعدادی از این افراد تاکنون مقدور نبوده است.

شکیبا تصریح کرد: بنابراین افراد ۸۰ ساله به بالا یعنی متولدین روز هفتم اردیبهشت ۱۳۲۰ به قبل که تاکنون واکسن کرونا دریافت نکرده اند از ۱۶ تا ۲۰ اردیبهشت فرصت دارند به مراکز منتخب واکسیناسیون مراجعه کنند تا واکسن برای آنان تزریق شود.

وی افزود: این مراکز در شهر کرمانشاه شامل مراکز بهداشتی درمانی گلستان، حافظیه، دولت آباد، سینا، رشیدی، شهید مطهری، سجادیه، دلگشا، حاج منصوبی، فرهنگیان فاز ۲، ظفر، نیکروش، وحدت، پردیس و شهید سوری می باشد.

شکیبا گفت: در شهرستانها هم افراد می توانند به مراکز منتخب اعلام شده در همان شهرستان مراجعه کنند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازگشت شاهین کرمانشاه به لیگ دسته یک فوتسال پس از ۴۸ساعت