احیای ۳۵۸ واحد راکد بخش کشاورزی در استان کرمانشاه
احیای ۳۵۸ واحد راکد بخش کشاورزی در استان کرمانشاه

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، نوربخش حاتمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : بعداز زلزله سال ۹۶ و ضرورت بازسازی زیرساخت‌های تولیدی در استان و فعالسازی واحد‌های راکد تا پایان سال ۹۹ از ۶۰۰واحد فعال شده در استان، ۳۵۸واحد مربوط به بخش کشاورزی بوده که این مهم بستر اشتغالزایی […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، نوربخش حاتمی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت : بعداز زلزله سال ۹۶ و ضرورت بازسازی زیرساخت‌های تولیدی در استان و فعالسازی واحد‌های راکد تا پایان سال ۹۹ از ۶۰۰واحد فعال شده در استان، ۳۵۸واحد مربوط به بخش کشاورزی بوده که این مهم بستر اشتغالزایی ۱۳۹۵ را فراهم آورده است.

او با بیان اینکه احیای واحد‌های راکد در راستای حمایت از توسعه، ایجاد ظرفیت‌های جدید تولیدی و اشتغال انجام گرفته، گفت : احیای واحد‌های راکد از اولویت‌های برنامه اقتصادی استان بوده که در دستورکار قرار گرفته و عملیاتی شده است.

حاتمی سپس با تاکید بر حمایت‌های صورت گرفته جهت احیاء واحد‌های راکد بخش کشاورزی افزود: در راستای احیای واحد‌های راکد تولیدی در بخش کشاورزی لازم است از حمایت‌های اعتباری و تسهیلاتی دولت محترم، حمایت‌ها و پیگیری‌های استاندار محترم و هدایت گری‌های نماینده، ولی فقیه در استان تقدیر و تشکر نمائیم.

او با اشاره به اینکه عمده احیای واحد‌های راکد کشاورزی طی دو سال اخیر انجام گرفته است، افزود: از سال ۹۶ تا ۹۸ تنها ۵۵واحد راکد کشاورزی فعال شده بود و این درحالی است که طی سال ۹۸، ۲۵۲واحد و سال ۹۹، ۴۱واحد و مجموعا طی دو سال اخیر ۲۹۳ واحد راکد بخش کشاورزی فعال شده اند.

حاتمی گفت: احیای واحد‌های راکد طی دو سال اخیر در شرایط تشدید تحریم‌های ظالمانه و شیوع ویروس کرونا کمک شایانی به رفع مشکل بیکاری استان داشته است .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرونا در پایان هفته آرام گرفت