تنها راه حل رئال برای صعود
تنها راه حل رئال برای صعود

کسب تساوی ۱-۱ در دیدار رفت در پایتخت اسپانیا باعث شده رئال مادرید برای صعود به فینال لیگ قهرمانان کار دشواری در لندن برابر چلسی داشته باشد. روبرت یارنی، هافبک سابق و کروات رئال مادرید اعتراف کرد از سبک بازی چلسی در مسابقه رفت شگفت زده شده و کهکشانی ها نیز برای صعود به فینال […]

کسب تساوی ۱-۱ در دیدار رفت در پایتخت اسپانیا باعث شده رئال مادرید برای صعود به فینال لیگ قهرمانان کار دشواری در لندن برابر چلسی داشته باشد. روبرت یارنی، هافبک سابق و کروات رئال مادرید اعتراف کرد از سبک بازی چلسی در مسابقه رفت شگفت زده شده و کهکشانی ها نیز برای صعود به فینال باید نمایشی هجومی داشته باشند.

روبرت یارنی گفت: “در بازی های رئال مادرید هرگز نمی دانید چه اتفاقی رخ می دهد آنها تیمی هستند که همیشه می توانند شما را غافلگیر کنند. آنها در بازی رفت درخشان ظاهر نشدند نداشتند، اما این بدان معنا نیست که رئال مادرید نمی تواند به فینال استانبول صعود کنند. من انتظار یک مسابقه تماشایی و متعادل را دارم و در پایان ببینیم چه تیمی برنده خواهد شد.

در حقیقت من از نگرش و رویکرد چلسی در دیدار رفت متعجب شدم. تیم توماس توخل با سیستمی تهاجمی وارد میدان شده و بلافاصله تلاش کرد سبک بازی خود را به رئال مادرید تحمیل کند. تیم زین الدین زیدان نیز انتظار چنین عملکردی را حریف خود نداشت، اما در نیمه دوم خیلی بهتر بازی کرد. بنابراین من انتظار دارم رئال مادرید امشب نیز از ابتدا نمایشی مانند دقایق پایانی دیدار رفت در خانه چلسی داشته باشد. فقط به همین ترتیب است که آنها می توانند به فینال استانبول راه پیدا کنند.”

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کرمانشاه صاحب بزرگترین "باغ سایبان" کشور می‌شود